Adobe CC ve CS6 kendi kendine donuyor kafayı yemek üzereyim yardım lütfen.

Linuxusers

Üye
25 Ocak 2016
188
5
Merhaba arkadaşlar öncelikle yaklaşık 14 farklı yerden kurulum yaptım, hepsinde en temelden kaldırdım programı en baştan kurulum yaptım aynıydı, performans ayarlarından gerekli tüm ayarları yaptım olmadı.
izlenmedik video bırakmadım düzelmedi.
giriyorum uygulamaya herhangi bir kasma yok bir anda ilerleyen zamanlarda tahmini 2-3 dakika sonra birden donuyor ve düzelmiyor kapatıp tekrar açana dek.
bilgisayarım valorant'ı cs go'u 300 fps'ler de oynatıyor kaldırmama gibi birşey olacağını düşünmüyorum özelliklerini de yine yazayım kurtarın beni bu dertten lütfen 1,5 hafta oldu..

PC ÖZELLİKLERİ
EKRAN KARTI : SAPPHIRE HD7770
İŞLEMCİ : İNTEL İ5 4 NESİL
RAM : 12 GB
DEPOLAMA BİRİMİ : SSD

enkidum

Üye
12 Ağu 2010
101
25
Daha önce aynı konuyu açtınız.. Size gereken yardım verildi.Neden tekrar konu açmaya ihtiyaç duydunuz? Aynı konudan devam edebilirsiniz.

Eski Konunuz

XTRIAL

Üye
13 Ara 2020
223
278
Merhaba, önceki konumuzda da size tarif edildiği gibi sorun ya programdadır ya bilgisayarda. Eğer bilgisayarınızda bir sorun olmadığından %100 emin iseniz o halde sorun setuptadır. Aynı sürümü farklı bir siteden download ederek tekrar deneyin eğer yine aynı sonucu aldı iseniz bu programı çalıştıran yan yardımcı programlara göz atın, bunları araştırarak onarıma gidin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.