adobe illustrator hk. bir soru

efskmn

Üye
18 Şub 2012
226
0
İyi akşamlar elimde örneğin şöyle bir ai ve eps formatında bir görsel var paraların içerisine otomatik olarak bitcoin logosu yerleştirmek istiyorum yani tek tek uğraşmak zaman alacaktır. Bunun hızlı ve pratik yolu nedir? Maskeleme gibi bir şey olduğunu tahmin ediyorum ama bir türlü bulamadım yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. (adobe illustrator programı için)

ancients123

Uzman üye
9 Nis 2016
1,713
335
Hepsi ayrı ayrı resimler sanırsam böyle birşey olacağını zannetmiyorum varsa biri yazar ben de öğrenmiş olurum

26 Haz 2016
2,818
596
İllustrator programında yok malesef. Bu güne kadar böyle bir şeye hiç denk gelmedim görmedim. Photoshop ta ise o paraları siz tek bir parayı ilk olarak smart object olarak ayarlayıp sonra hepsini o 1 paradan çoğaltıp yönlerini ayarlasaydınız tek birine yaptığınız ekleme tümüne etki ederdi.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.