Adobe Photoshop CS6 İndirme (120Mb)

NovaTHT

Yeni üye
30 Ağu 2015
47
0
Merhaba Arkadaşlar Hepiniz Biliyorsunuzki Tasarım Programları Çok Fazla Boyutlu İndirmesi Ölüm Olan Araçlardır.Size Vereceğim Program Adobe Photoshop CS6'dır.Bu Programdada Şu Sorunlar Olmaktadır 3B Seçeneği Olmaz,Türkçe Olmaz,Boyutu Fazla Olur Vereceğim Linkten 120 Mb'lık İndirmeyle Bu Programa Tüm Özellikleriyle Sahip Olabilirsiniz

Önemli;
-Hiçbir Reklam Yoktur :)
-Dosya Linki Benim Değildir Para Kazanma Gibi Bir Durum Yoktur :)
-Hiç Bir (Ad-fly vb olmadan) Direk Link Paylaşılmıştır :)

İndirme(Download): İndir Adobe photoshop cs6 rar

VirusTotal: https://www.virustotal.com/tr/file/...16118fe0a3db92eca7d3d7e8/analysis/1458392130/

İYİ FORUMLAR..

Son düzenleme:

NovaTHT

Yeni üye
30 Ağu 2015
47
0
Bildiğin Gibi Burası Sanal Alem.Dosyanın İçine Farklı Virüsler Koyan Bu İşi Farklı Olarak Yapan İnsanlar Var Virüs Total Dosyanın İçinde Zararlı Yazılım Olup Olmadığını Denetler Bir nevi WEB-Antivirüs :)

NovaTHT

Yeni üye
30 Ağu 2015
47
0
Konularıma Bakarsanız Verdiğim Linkteki Adobe Photoshop Programından Yapıyorum Grafiklerimi Tamamen Güvenli Deneyenler Yazmış Zaten :) Tekrar Uzun Boyutlu Birşeyi Taratmak İstemiyorum

HoliganCTL

Katılımcı Üye
19 Eyl 2015
318
0
Hocam dil seçenekleri geliyor tr_TR 'yi seçiyorum sonradan hata veriyor
LAXGp1.png
Nasıl düzeltebilirim ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.