Adobe Photoshop Kaldırmayan Cihazlar için Bünyesinde Photoshop Bulunduran Uygulama | Sadece Photoshop Dosyaları Değil

woxr1n.online

Katılımcı Üye
18 Nis 2022
600
302
-Günümüzde Cihazı Adobe Photoshop Desteklemeyen Bir Çok Kişi Olduğundan Böyle Bir Konu Açmaya Karar Verdim. Umarım İşinize Yarar.- :)

Site Bünyesinde; Google Drive Araçları ve Google Drive, OneDrive ve Dropbox Uygulamalarınada Erişim Sağlamaktadır.

-Site Adobe Photoshop ile Açılan Tüm Hazır Templateleri Açmaya Yarıyor.-

-Bünyesinde
.PSD, .Al, .XD, .Sketch, .PDF, .XCF, RAW VE ANY Dosya uzantılarınıda Açabilmektedir.-

-Site Aşağıdaki Görselde Belirtilen Gibi Gözükmektedir.-

mobuo3p.PNG

-Ortada Bulunan "Drop Any Files Here" Kutucuğuna Tıklayıp Yükleyeceğimiz Dosya'yı Sürüklüyoruz Ben .PSD Uzantılı Hazır Bir Template Attım;

qthj3ae.PNG

Ekranın Büyük Bir Çoğunluğu

Adobe Photoshop
ile Aynı Özelliklere Sahip ve Bu Site Sayesinde Cihazı
Adobe Photoshop
Desteklemeyen Forum Üyeleri Buldukları Hazır Bir .PSD veya Farklı Dosya Uzantılarını Bu Site Sayesinde Açabilir. iyi Forumlar Dilerim.- :)
Site Link: Photopea | Online Photo Editor

Son düzenleme:

EX

Moderatör
29 Mar 2020
1,836
1,201
Teşekkürler, bir çok kişinin işine yarayacaktır. :)

ATE$

Katılımcı Üye
9 Kas 2021
288
110
Siber Şubede geziyor.
-Günümüzde Cihazı Adobe Photoshop Desteklemeyen Bir Çok Kişi Olduğundan Böyle Bir Konu Açmaya Karar Verdim. Umarım İşinize Yarar.- :)

Site Bünyesinde; Google Drive Araçları ve Google Drive, OneDrive ve Dropbox Uygulamalarınada Erişim Sağlamaktadır.

-Site Adobe Photoshop ile Açılan Tüm Hazır Templateleri Açmaya Yarıyor.-

-Bünyesinde
.PSD, .Al, .XD, .Sketch, .PDF, .XCF, RAW VE ANY Dosya uzantılarınıda Açabilmektedir.-

-Site Aşağıdaki Görselde Belirtilen Gibi Gözükmektedir.-

mobuo3p.PNG

-Ortada Bulunan "Drop Any Files Here" Kutucuğuna Tıklayıp Yükleyeceğimiz Dosya'yı Sürüklüyoruz Ben .PSD Uzantılı Hazır Bir Template Attım;

qthj3ae.PNG

Ekranın Büyük Bir Çoğunluğu

Adobe Photoshop
ile Aynı Özelliklere Sahip ve Bu Site Sayesinde Cihazı
Adobe Photoshop
Desteklemeyen Forum Üyeleri Buldukları Hazır Bir .PSD veya Farklı Dosya Uzantılarını Bu Site Sayesinde Açabilir. iyi Forumlar Dilerim.- :)
Site Link: Photopea | Online Photo Editor
Teşekkür ederim hocam

Berceste.

Uzman üye
21 Tem 2020
1,029
958
Eline emeğine sağlık, tasarıma merakı olan sistemi düşük arkadaşlarımız için güzel konu olmuş.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.