Adobe Presenter v7.0

_EReNCaN65

Kadim Üye
19 Eyl 2008
6,402
0
VAN
zxs400.jpg

Eskiden Macromedia Breeze Presenter olarak adlandırılan Adobe Presenter zengin medya ve e-öğrenme içeriğiyle herkese Microsoft PowerPoint ile yüksek kalitede sunum yapabilme imkanı sağlamaktadır. Kolay biçimde ses, görüntü ve simulasyonlar ekleyerek donuk sunumlarınızı daha cezbedici hale getirebilirsiniz.

* Teknik olmayan konularda uzman kişilere Microsoft Power Pointte hızla interaktif mulitimedyalarınızı düzenleme yetkisi veriyor.
* Öğrenme yönetim sistemleri içeren Adobe Presenter içeriğini kullanarak AICC ve SCORM standartlarına uygun yayınlayabilirsiniz
* Hazır şablonlar ve özel sunum şablonlarınızı ileride tekrar kullanmak için saklayabilir ve zaman kazanırsınız.
* Test ve anketler hazırlayarak yapılan sunumun anlaşılabilirliğini kontrol edin.
* E-öğrenme ve pazarlama çalışmalarınızı kendinize özel logo ve renkleri ekleyerek düzenleyebilirsiniz
* Online dağitım sayesinde zorlayıcı, zengin görünümlü sunumlarınızı Adobe Flash® formatına çevirebilirsiniz.

md2hbm.png

http://rapidshare.com/files/21566625..._v7.0_TURK.rar
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.