Adolf Hitler ve kardeşi arasıdaki ilginç diyalog

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
45
Little Town.
almanların ünlü diktatörü ve malum herkez tarafından bilinen bir yazar!!! olan adolf hitler, yahudilere soykırım yaptığı dönemlerde kendisinden daha hassas ve insancıl olan kardeşiyle konuşuyorlardı. ama adolf hitler kardeşini her zaman bir düşman olarak görmekten kendini alıkoyamıyordu. neredeyse yahudilerden farksızdı hatta onlardan bile tehlikeliydi gözünde. adolf hitler kardeşiyle masada yemek yerken birden belinden silahını çekti ve masanın üstüne koydu.
kardeşine;
- al bu silahı ve beni vur!!!

kardeşi şaşkın bir şekilde;
- ama sen benim ağabeyimsin neden seni öldüreyimki

adolf hitler çok sakin ve soğukkanlı bir şekilde;
- çünkü sen beni öldürmezsen ben seni öldürücem
çünkü senin bir gün beni devirip alman ordusunun başına geçme olasılığı uykularımı kaçırıyo.

kardeşi;
- hayır ne senin yerine geçmek gibi bir düşüncem var nede şu an seni öldürmek

iyi peki der adolf hitler ve hiç düşünmeden silahı masadan alır ve öz kardeşini şakağından vurarak öldürür

şövalye

Üye
4 Eyl 2006
119
0
vay be ne hikayeydi ama.aynı FATİH SULTAN MEHMET GİBİ.devletin bekası için kardeş katıli olmayı göze almış adam...kişiliği iyiymiş bu adamın...

foo

Üye
30 Haz 2007
62
0
adolf hitlerin kardesi yoktu.ayrintili bilgi edinmek isteyenler google dan arastirsin bole sehir efsanelerine inanmasin...

ertug_gs1905

Katılımcı Üye
2 Eki 2007
342
4
İSTANBUL
aslında bu tur insanların zeka yapısı bence tamamı ile faklı ama şole söyliyeyim bana bunu abim solese seni gerçektende vururum dese açıkçası ben hiç düşünmeden o silahı alır dım ... ve bir daha vermezdim şaka tabi allah bu tür hallere düşürmesin

bLoOdLusT1912

Kadim Üye
1 Ağu 2007
5,470
41
13 yaşında babasını 19 yaşında annesini kaydetmiş.Psikolojik olarak yıkılan A.Hitler her defasında zaten psikolojik sorunları olduğunu belli etmiş :D

ormancı_74

Katılımcı Üye
9 Eyl 2007
273
1
Karadeniz
arkadaşlar fazla söze gerek yok......
manyaklığına manyaklık eklemiş işte......
ama arkadaşlar şunu unutmayın hitler bu derece de
manyak olmasaydı bugün ingiltere,fransa,iskoçya,hırvatistan,polonya vb...... gibi ülkeler bugün olmazdı.çünki hepsi almanların olurdu....hitler bu savaşı baştan çok güzel ,başarılı bir şekilde yürütmüştür ama fazla hırsı(manyaklık) savaşı kaybetmesine neden olmuştur....yanlız manyak olmasına rağmen çok zeki bir adammış....çünki hitler daha önce alman ordusunda alt üstü bir onbaşıyken almanya devletinin başına yani baş komutanlığına gelmiştir.............nerden nereye

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.