Adsl Account Almak ( resimli )

cartman

Katılımcı Üye
28 Ara 2005
932
17
zBjk
Adsl Account Almak

Giriş:
Bu dökümanda size adsl accountu almayı anlatacağım. Unutmayın ele geçireceğimiz account hızınızı değiştirmez. Sadece beleşe girersiniz. Kotalı adsl kullananlar bu sayede mağdur olmazlar...
Öncelikle bu işlem için gerekli olan programları buralardan çekin.
*Programlarım zip şifreleri: fistandantilus
Super Scan - Ip aralıklarını taratacağımız program
Revelation - ***’lı şifreleri gösteren program
1-) Super Scan adlı yazılımı açıyoruz ve "Port List Setup" a girelim
adsl13ln.jpg

2-) "Port List Setup" sekmesinden 21, 23, 80 adlı portları açalım (resimdeki gibi yeşil tickli olacak) Sonra bunu "Save" sekmesine tıklayrak kaydedelim. Bu port listesini kullanacağız.
adsl23kb.jpg

3-) Şimdi geldik önceden hazırladığımız port listesindeki, port aralıklarını taratmaya. Kendi ipinizi üstteki kutucuğa("Start") yazın. Daha sonra "1..254" butonuna basın alttaki "Stop" kutucuğunu kendisi türetecektir böylece kendi gateway’inizi taramış olursunuz. Çok fazla adsl almak için arkadaşlarınız iplerini alın ve aynı işlemleri uygulayın. Ben bir gateway’i tarattım. Yanında "+" işareti olan Ip adreslerinde bizim tarattığımız port veya portlar açıktır demektir. "+" ya tıklıyoruz böylece hangi portun açık olduğu ortaya çıkıyor.
Örnekte inceleyelim:
adsl33gn.jpg

Ben örnek olarak "85.99.99.39" Ip adresini seçiyorum. Gördüğünüz gibi aradığımız 3 portta açık. Şimdi Ip adresine Mouse’umuzla sağ tıklıyoruz ve "Ftp", "Telnet" "Web Browse" gibi seçenekler geliyor karşımıza. [Not: 80 portu Internet explorer veya browserlar için, 23 portu Microsoft Telnet için, 21 portu ise Ftp içindir, sağ tıklayıp seçeceğinizi ona göre yapın.]
Öncelikle Telnet’ten bağlanıp modemin markasını görmem lazım ayrıca Telnette login olursak şifreyide değişteribiliriz. Öncelikle Telnetle bağlanıyoruz ve Login girişi ve şifreyi soruyor.
Her türlü Marka Modemin kurulum şifrelerini almak için buraya tıklayın Şimdi bizim şansımıza bunun markası zoom çıktı
login: admin
şifre: zoomadsl
Giriş yapıyoruz. Istersek modem şifresinide değiştirebiliriz. Aşağıdaki şekilde gördüğünüz gibi
 

cartman

Katılımcı Üye
28 Ara 2005
932
17
zBjk
adsl47kh.jpg

Şifremizi değiştirdik. Şimdi madem bu modemin 80 portu açık, hemen ip adresini browsera(Internex explorer, firefox, vb..) yapıştırıyoruz. Kullanıcı adı ve şifre istiyor.
Kullanıcı adı: admin
Şifre: değiştirdiysek değiştirdiğimiz. Değiştirmediysek modem markası yerinden öğreniyoruz.(Not: Telnetten girince modem markası yazar direk browser’dan girince marka yazmaz.Elinde sonunda Telnetten bir bakış atmak zorundayız.) ve Evet karşımıza ayarlar çıktı.
adsl50lv.jpg

Artık adsl accountu çalmış olduk
http://adslkota.ttnet.net.tr/selfcare/login.jsp bu adresten şifreyi kontrol edebilirsiniz. Ayarları değiştirmemenizi tavsiye ederim. Şifreyi değiştirirseniz adam uyanır böylece yeni şifre ulaştırırlar adama. Boşuna çalmış olursunuz.
*Modem ayarlarına girdik gördüğünüz gibi, oralarda port açabilmekte olması lazımdı eğer port açabilirseniz. Telnetten "o IPADRESI [açılan port] " diyerek pcye sızabilirsiniz.
 

cyaliz

Yeni üye
18 Mar 2006
2
0
üstad ben senin gösterdiğin gibi zoom marka modemin içine girdim kullanıcı adını gördüm şifreyi nasıl öğrencem bi yardım edersen sevinirim teşekkürler..
 

writer_gar

Üye
25 Kas 2006
106
0
alıntı deilmi baba bu 1 yıl önce başka bi forumda görmüştüm aynı konuyu resimler bile aynı
 

armut

Yeni üye
7 Ocak 2006
1
0
artık aldığınız şifreleri kullanamıyorsunuz 2 haftadır bir kesinti var ttnet te.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.