ADSL Kota

GICIKX

Uzman üye
2 Ocak 2007
1,074
9
Üreticinin Açıklaması :


ADSL Kota ADSL kullanıcılarının kullandıkları download ve upload miktarlarını Türk Telekom'un kota sayfasını baz alarak kullanıcılarına bildiren, limitli ADSL kullanıcılarının kota aşımına mağruz kalmalarına karşı önceden otomatik olarak uyaran bir yazılımdır. Program bilgisayarınızın sağ alt köşesine yerleşir ve sizin belirlediğiniz aralıklarla kota bilgilerinizi günceller, sizi bilgilendirir ve kota aşımına yaklaşıldığında sizi görsel veya sesli olarak uyarır. Limitli ADSL abonelerini kota kontrol etme derdinden kurtaran yazılımın kendini otomatik güncelleme özelliği de bulunuyor.

- Döneme ait download ve upload miktarını gösterme.
- Önceki dönemlere ait kota bilgilerini gösterme.
- Kullanılan download miktarını yüzde olarak görüntüleme.
- Belirli aralıklarla otomatik kota bilgilerini TTNet kota sayfasından otomatik güncelleme.
- Kota aşımı durumunda kullanıcıyı önceden sesli yada görsel olarak uyarma.
- Limit aşımına maruz kalmamak için ay sonuna kadar ne kadar download yapılması hakkında sayısal tavsiyeler.
- Otomatik güncelleme ve güncelleme habercisi.
- Adware, Spyware, Malware vb. hiçbir zararlı bileşen içermemektedir.
"ADSL Kota", TTNet'in kota sayfasındaki yeni GÜVENLİK KODU UYGULAMASINA TAKILMADAN kota bilgilerini alabilmektedir.

Yenilikler (v1.1.9)
Son versiyon ile birlikte kullanıcılarımız tarafından da bildirilen bazı hatalar düzeltildi. Deneme süresini kullanmadan çıkan satın alma formu problemi düzeltildi ve ayrıca "TTNet ücretlendirme bilgilerine göre faturaya gelecek tutarı hesaplama" özelliği eklendi.


https://tik.lat/1Olxs
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.