Advanced eBook Inscriber 1.0

(_RstaR_)

Uzman üye
10 Şub 2008
1,005
14
MagMa
Açıklama
00012586_B.jpg
Yazılım, gelişmiş bir elektronik kitap Kaydedicidir.
Microsoft okuyucuda kapatılmış elektronik kitapları çevirmek için basit ama etkili bir yazılımdır. Microsoft okuyucu içeriği SDK'la yapılmış olan (çeşitli üçüncü parti araçları) elektronik kitapların okunmasını sınırlamakta veya herhangi belirli bilgiyi ilave etmeye izin vermektedir (Meselâ alıcının adı veya düzen numarası).

Yazılım bu sınırlamayı kaldırmakta ve kullanıcının .LİT uzantılı dosyaları okumasına, bilgi ilave etmesine imkan sağlamaktadır.

Yazılım son derece anlaşılır ve kolay bir arayüzle kullanıcı karşısına çıkmakta, tek bir tıklama ile istenilen sonuca ulaşmaktadır.
Yazılım tek bir sekmeden (.LİT AÇ) oluşmaktadır. Kullanıcı bu sekme yardımı ile .lit uzantılı dosyanın yerini yazılıma göstermekte ve yazılım tarafından kendiliğinden işlem başlamaktadır. Sonrasında ise kullanıcı bu dokümana istediği işlemi yapabilmektedir.
https://tik.lat/DqugI
 
Son düzenleme:
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.