After Effects Sorunu ?

JackJones34

Katılımcı Üye
15 Nis 2013
914
0
İstanbul
Arkadaşlar Bu Sorunu Çözmem Lazım 2. Dönem Başladı Artık Ps 'den Ae ye Geçtik Okulda Yapıyoruz Sıkıntı Yok Geldım Eve Yükledim cs4 Ae Fakat TimeLine'da Hiç Bir Hareketlilik yok

https://www.youtube.com/watch?v=zELo1AGZVZw

Video'da Olması Gereken Şey asd Yazdıktan Sonra Yer Değiştirince Arkasından Bir Çizgi Belirmesi Lazım Play 'e Basıncada O Yol Üzerinde Gidip Gelmeli Ama Olmuyor Kafayı Yemek Üzereyim

Olması Gereken Bu :

09fig26.jpg

Armus212

Katılımcı Üye
5 Şub 2010
253
0
İstanbul
kardeşim :):) Ae kullanmayı kasaptanmı öğrendin :D:D Bak şimdi "position" yazısının başında saat'e benzeyen bi işaret var.Ona tıkla ondan sonra yaptığın işlemleri yap.Sorunun hallolur

JackJones34

Katılımcı Üye
15 Nis 2013
914
0
İstanbul
Kardesım Okulda Derse Geç Girmiştim O Kısımı Atlamışım Ayrıca Ae Kullanmayı Kasaptan Öğrenmedım Öğrenmeye Çalısıyorum Saçma Saçma Yorum Yapma Lütfen.Sen Ae Kullanmayı Bılerekmı Dünyaya Geldin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.