AhMyth RAT ile Android Cihazları Ele Geçirin!

xmod752

Üye
18 Eyl 2015
150
2
29
11.08.2018 21:21:09 Building Ahmyth.apk...
11.08.2018 21:21:09 Building Failed
bu hatayı alan yokmu =(

DesDeRe*

Kıdemli Üye
3 Nis 2012
3,192
1
STUB
Elinize sağlık gerçekten sağlam görünüyor. Bir sorum olacak. Program açık değilken log kaydı tutuyor mu? mesela clientin yüklü olduğu cihaz mesajlaşıyor diyelim, bu mesajları da siliyor. biz serveri açınca bu silinen mesajlar görebiliyor muyuz?

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Elinize sağlık gerçekten sağlam görünüyor. Bir sorum olacak. Program açık değilken log kaydı tutuyor mu? mesela clientin yüklü olduğu cihaz mesajlaşıyor diyelim, bu mesajları da siliyor. biz serveri açınca bu silinen mesajlar görebiliyor muyuz?

Geç gördüm kusura bakma dostum.

Program kapalı iken uygulama bazında log tutuluyor fakat bir limiti var bildiğim kadarıyla. Çok uzun süre log tutulursa iletim sırasında sorun yaşatabilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.