Ailemize "büyü" yapılmış olabilir.

Jeav

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
384
0
Adana
Ard arda konu açıyorum ama neyse. Bu olaylar gerçek. Tabi annemin anlattıkları doğruysa.

Ben bu olayı yeni duyuyorum abim ile annem konuşurken duydum. Yeni koltuk almıştık eskilerini atıyorduk damda parçalıyorduk ilk önce. Sonra annem parçalarken orada bembeyaz bir torba bir şey görmüş ne olduğunu hatırlamıyorum.
O aralar durumumuz kötüydü abim işsizdi diğer abim düzgün bir takıma geçememişti falan filan. Onu attıktan bir kaç gün sonra abim iyi bir takıma geçti (beşiktaş alt takımları gibi bişi oluyo ya), abim arama kurtarma ekibinde iş buldu.
Durumumuz iyiye gitmeye başladı. Lakin 5 - 6 ay sonra abim takımdan çıkartıldı şuan boşta, diğer abim işinden kovuldu falan durumumuz kötüye gitmeye başladı yine. Bize yine bir büyü yapılmış olabilir mi? Tanıdığımız ve bize kötü yönde bakan kimse yok?

Son düzenleme:

rareg

Katılımcı Üye
22 Mar 2018
661
0
🆁
Büyü dediğimiz şey başka birşey öyle torba gibi şeylerle olacak birşey değil büyü.

Büyü yapmak çok günahtır zaten ve herkeste yapamaz.

Yani kısacası büyülenmediniz..

'ReDLiNe

Blue Team Lideri
23 Haz 2015
7,669
3,544
23
Ankara
kusura bakma ama kardeşim sen biraz ''sıyırmış'' gibisin bence bu büyüdür cindir konularını bırak

Jeav

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
384
0
Adana
Büyü dediğimiz şey başka birşey öyle torba gibi şeylerle olacak birşey değil büyü.

Büyü yapmak çok günahtır zaten ve herkeste yapamaz.

Yani kısacası büyülenmediniz..

Bende torba demiyorum annem anlatırken bembeyaz diyordu. Tam olarak ne olduğunu hatırlamıyorum gelince sorucam.

Jeav

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
384
0
Adana
kusura bakma ama kardeşim sen biraz ''sıyırmış'' gibisin bence bu büyüdür cindir konularını bırak

Önceki konuyla bu biraz şey oldu dimi. Aklıma geldi yazıveriyim dedim. Keşke yarına ayırsaydım. Hem sıyırmayla alakası yok. Her konusu açıldığında duyanlar şaşar.

SweetyTR

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
301
6
-
Hocaya Sor Burda anlıyan vardır belki yardım edebilir. Bunları buraya açman saçma Zaten herkesin inanıp inanmamasını bekleme...

rareg

Katılımcı Üye
22 Mar 2018
661
0
🆁
Bende torba demiyorum annem anlatırken bembeyaz diyordu. Tam olarak ne olduğunu hatırlamıyorum gelince sorucam.

Dostum büyü nedir vb iyi bilirim.Torba ile olacak şey değil.Rengide önemli değil.

Bu arada nazar değdiren birisi olabilir orasına birşey diyemem.Size kötü bakması değil kıskanması vb de olabilir.

Jeav

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
384
0
Adana
Açıkçası inanıp inanmamanız UMRUMDA değil. Ben sadece başımdan geçen bir olayı yazdım ve düşüncelerinizi almak istedim. Yani başımdan geçen değil ben hissetmedim bile yaşananı yeni öğreniyorum.

RageUnseen

Adanmış Üye
29 Ağu 2015
6,882
240
İstanbul
Bir cami hocasına falan git kardeşim, bu tür büyüler mevcut işiniz rast gitmesin diye her şey yapabilirler, şeytan düşünceli insanlar çok malesef.

rareg

Katılımcı Üye
22 Mar 2018
661
0
🆁
Açıkçası inanıp inanmamanız UMRUMDA değil. Ben sadece başımdan geçen bir olayı yazdım ve düşüncelerinizi almak istedim. Yani başımdan geçen değil ben hissetmedim bile yaşananı yeni öğreniyorum.

Olay inanmamak değil ki.

Sen büyü olabilirmi diye soruyorsun bende olamaz diye cevabını verdim.
İnandım inanmadım demedim

Jeav

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
384
0
Adana
Olay inanmamak değil ki.

Sen büyü olabilirmi diye soruyorsun bende olamaz diye cevabını verdim.
İnandım inanmadım demedim

Sana lafım yok. Büyüyle kafayı sıyırmışsın diyen arkadaşa lafım. Ben bunlara pek takmıyorum. Önceki postumdaki gibi yine söylüyorum duyduğum bir olayı anlattım ve sizlerle paylaştım. Düşüncelerinizide almak istedim.

Sloup

Üye
24 Eyl 2016
146
0
net
Büyü abdestli kişiler de çok zor tutar sen onu bunu boş ver maddi durumum kötü demişsin eski koltukları atıp yeni koltukları yerleştirmişsin abin biliyor diye kendini korkutup kötü bir ruh haline sokmuş olabilir ayrıca (yine*)her şeyi büyüye bağlamamak lazım hayatın zorlukları diyelim unutma ki senden daha kötü durumda olanlar var halimize şükretmemiz gerekli.
Kusura bakma bunlar benim düşüncem.

albayturk

Üye
9 Eyl 2015
116
0
Güzel kardeşim burada kimse ne bir Psikolojik Danışman ve Rehber, Ne bir Psikiyatris nede bir Psikolog kısaca burada kimden akıl almaya çalışsanda her şey havada kalır. Forumun üyelerinide bu tür konularla ne bileyim rahatsız etmek ve psikolojik baskıya uğratmak mantıklı değil. Kısacası derdinin dermanını burda bulamazsın. İçin sıkılıyorsa yada Büyü yapmışlar diyorsan Al Eline Yüce Kitâbımız Kuran'ı Kerim'i aç oku Namaz Kıl, Dua et Ayrıca Hz.Peygamberimizin sıkıntı ve darlıkta ferahlık için okumamızı tavsiye ettiği Felak, Nas, İnşirah Surelerini ve her türlü kötülükten korunmak içinde Ayet'el Kürsi'yi 7 defa oku derin bir uyku çek. Kendini Allah'a Emanet et. Çözümü buysa budur. Hayırlı geceler.

Son düzenleme:

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,055
388
Ankara
Cindir o cin...

Evet büyü vardır, Peygamberimiz'e (sav) bile büyü yapılmıştır. Bozulması gerekir. İhlaslı, bilinen, sevilen bir hocadan yardım isteyin.

rupsidupsi

Yeni üye
13 Ocak 2018
41
0
Kardeşim büyü böyle olmaz. Büyü yapılmış olsaydı, gerçekten kötü şeyler olurdu. Abin takımdan kovuldu veya işten atıldı diye büyü sanmayin. Bunlar herkesin başına gelebilen birşeydir.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,055
388
Ankara
Kardeşim büyü böyle olmaz. Büyü yapılmış olsaydı, gerçekten kötü şeyler olurdu. Abin takımdan kovuldu veya işten atıldı diye büyü sanmayin. Bunlar herkesin başına gelebilen birşeydir.

Üstad farketmez, bir kere inanmışlar. Hani Stephen King'in Falcı diye bir kitabı vardır, orada çingenelerin lideri büyüyü "gece perilerinin çocuğu" diye adlandırır ve büyünün başarılı olması için kurbanın da inanması gerektiğini, büyünün bir bakıma kurbanın da eseri, çocuğu olduğunu söyler. Onun gibi..

Ne dersek, annesi ve abileri "bizde büyü var" dedikçe psikolojik olarak kendilerini başarısızlığa sürüklerler. Bir hoca okusun, en kötü ihtimal bu psikolojik etki kaybolur, en iyi ihtimalle de gerçekten bir büyü vardır, bozulur.

Ondan ben önerimde kararlıyım, hoca çağırsınlar, hocaya ev yapımı ayran ikram etsinler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.