Ailemize "büyü" yapılmış olabilir.

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,620
905
ZYZZ
Yok öyle tanıdığımız bize zarar verecek biri yok diye
bu dünyada melek gibi görünen şeytan insanlar var dostum dikkat et
evet büyü yapılmış olabilir

Warez7

Uzman üye
19 May 2018
1,425
5
Hocam aynısı bizim aileye de olmuştu babaannem' e bir büyü yapıldı bunu yapan da kardeşinin karısıydı yani büyük ihtimal büyü var hocam.

mete8438

Katılımcı Üye
19 Nis 2016
312
0
Adana
büyü olmadığı aşikar,kendinizde arayın sıkıntıyı.
Başınıza iyi bir şey gelirse Allah'tan,kötü birşey gelirse nefsinizdendir.İbadetinizi sağlam yapın

Rootcmd

Kıdemli Üye
31 Ocak 2016
4,289
2
Nebula
Bir cami hocasına falan git kardeşim, bu tür büyüler mevcut işiniz rast gitmesin diye her şey yapabilirler, şeytan düşünceli insanlar çok malesef.

Genel de cami hocalari büyü bozamaz yada cin çıkartamazlar o yüzden cami hocasini gitmesini tavsiye etmem

Üstad farketmez, bir kere inanmışlar. Hani Stephen King'in Falcı diye bir kitabı vardır, orada çingenelerin lideri büyüyü "gece perilerinin çocuğu" diye adlandırır ve büyünün başarılı olması için kurbanın da inanması gerektiğini, büyünün bir bakıma kurbanın da eseri, çocuğu olduğunu söyler. Onun gibi..

Ne dersek, annesi ve abileri "bizde büyü var" dedikçe psikolojik olarak kendilerini başarısızlığa sürüklerler. Bir hoca okusun, en kötü ihtimal bu psikolojik etki kaybolur, en iyi ihtimalle de gerçekten bir büyü vardır, bozulur.

Ondan ben önerimde kararlıyım, hoca çağırsınlar, hocaya ev yapımı ayran ikram etsinler.

Zztri hocam size kesinlike katiliyorum, kardesim sanada şunu söylim İkrar Duman adinda bir havas hocasi var belki duymussundur belki duymamissindir bi arayın telefon numarasi ben de var ama sen internetten bir arastir adami bilgilerini bulursun zaten Tv programlarini çıkan bir adam benim de daha oncelerinde havas ilmi icin konustugum bir abim. (Bir kac soru sordum yanlis anlama olmasin) Hayırlı Ramazanlar.

kocakbarkins

Yeni üye
17 May 2018
44
0
İstanbul
Bak eskiden şöyle bir zihniyet vardı bazı insanlar bir küçük kağida arapçadan cümleler yazar bu cümleler Allahtan istediklerini yazar İşte ne bileyim Oğlum kızım vs. ilerde güzel yerlere gelsin bu okunmuş bir tılsımda olabilir arapça yazı varsa eğer veya türkce ingilizce olmayan bir yazi görsen ya tılsım ya da İstek olabilir Büyü işleri pek koltuklarda olmaz büyüden bir örnek vereyim büyücü sana bir su verir o suyu okutup içirirsin veya o suyu okutup yerlere eve serpersin kapıya dökersin o eve her girdiğinde büyü aktif olur.

Dudu Peri

Uzman üye
9 Ara 2017
1,215
0
Sin.
Spiritüeller'e ilgi duyan biri olarak

Büyü bozma yöntemi:

(İslamik)
kişinin boyu kadar saf pamuk ipligi alınır kişi kıbleye karsı oturur önüne su dolu bir tas konur ve iplige felak okuyarak tek tek dügüm atılır dügümlenen ucu suda olarak bu işleme devam edilir ip bitince nas okuyarak bu dügümler cözülür ve iplik suya ıslatılır bu su ile kişinin eli yüzü yıkanır mümkünse boy abdesti alması saglanır hafifler ve tesirlerinden kurtulur büyü bozulur.

Bu işlemi ailecek uygulayın

nefeskesen06

Katılımcı Üye
18 May 2018
509
1
TEŞKİLAT
Hocam bu tr büyü kağıtlarına rastlarsanız sakın ola sakın yakmayın. sirke suyu döküp 1 gece ay ışığını görmesini sağlayın ondan sonrada tuvalete atın. büyüyü bozmuş olursunuz. eğer ailenize büyü yapıldığını düşünüyorsanız evin heryerini sirkeyle silin koku içeriye sinsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.