Airdrop

faruk1417

Üye
7 Tem 2012
78
1
Unknow
Merhaba arkadaşlar

Size twitterda takip ettiğim Bitcoin Airdrop işi yapan bir hesap önereceğim. Airdrop bilmeyen arkadaşlar için açıklayayım , bir bitcoin borsaya girmeden önce belli görevler karşılığı (fav. rt . paylaş , kayıt vb.) kendi koininden sana dağıtıyor. Sonra borsaya girince hangi borsada girerse orda girip satabiliyorsunuz.

Aşağıda benim Etherium hesabımda topladığım airdropları görebilirsiniz.
V94qaq.png

Hala bu işlerde para var. 2018 yılında ben BTW ile başlamıştım. 1650 tane vermişti airdrop olarak 0,9$ dan sattım tanesini o zaman dolar 3,5 liradan düşünürsek 5000 tl civarı çektim yedim :siritan3.

Admin i ile dm yoluyla muhabbet ettim . Yani adam veya belki bi grupturlar bilmiyorum baya ilgilendi. Hatta bi kaç yatırım tavsiyesi de yaptı. İç piyasa şuan yapılıcak hiçbir iş yok bence bi bakın deneyin derim.

Twitter Hesapları = > @iconfo

Web siteleri => SİTE

BİR TEŞEKKÜR YETER

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.