airmon-ng wifi ağlarının göstermiyor

saezmee

Üye
18 May 2021
237
85
Hakkari
Öncelikle Selamın Aleyküm

Arkadaşlar Benim linux işletim sisteminin yeni sürümün kuralı 2 hafta oldu,
bende bir test amaçlı bir wifi hacklemeyi düşündün yapabiliyormuyum,
diye ama airmon-ng ve aircrack-ng wifi ağlarını göstermiyor tüm güncellemeleri yaptım ama nafile bir sonuc göstermiyor bunu sorunun biliyormusunuz.

Wracker

Üye
18 Haz 2021
231
50
New York

diye ama airmon-ng ve aircrack-ng wifi ağlarını göstermiyor tüm güncellemeleri yaptım ama nafile bir sonuc göstermiyor bunu sorunun biliyormusunuz.
hangi linux distrosu ve monitor moddamisin monitor moda gecip bir daha dene herhangi bi ağa bagli olma
alternatif olarak airgeddon kullanabilirsin ayni islemleri yapar

qphoenix

Üye
23 Nis 2019
220
19
eğer sanal makineye kurduysan linux'ın interneti kablolu olarak gözükür haliyle wifi ağlarını görmez. wifi ağlarını görmek istiyorsan wifi adaptör satın alman lazım(her adaptör olmaz uyumlu olanı alman lazım).

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı

Aleyküm Selam ;

wi-fi kartınızı kontrol edin.
ve kullandığınız,kullanacağınız programın
hangi kartı kullanıyor diye. wi-fi kartınımı kullanıyor ? yoksa ethernet mi ?

onu kontrol edin yani.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.