AirTies'tan kablosuz alan genişletici

prototyqe

Kadim Üye
7 Kas 2011
5,207
0
Chicago İL
2013071116261334172.jpg

Hayatımıza giren mobil cihazlarla birlikte, kablosuz ağların önemi gün geçtikçe artıyor. Notebook gibi nispeten bir masa ya da sehpaya ihtiyaç duyan cihazların yanı sıra avucumuzun içine sığdırdığımız, akıllı telefon ve tablet kullanımının artması ile kimi zaman evimizde internete ulaşamadığımız alanlar bize zaman kaybettirmeye başladı. Çoğu zaman, cep telefonumuzun veya tabletimizin ekranında dönen daireye bakarak internetin neden çekmediğine anlam veremiyoruz.
Kablosuz ağ çözümlerinde Türk kullanıcısının ihtiyaçlarına ve Türkiye'nin altyapısına uygun ve en iyi çözümleri sunan AirTies, kablosuz ağında kapsama alanı sorunu yaşayan kullanıcılara ürün portföyüne eklediği son ürünü olan kablosuz alan genişleten Air 4443 ile etkili ve pratik bir çözüm sunuyor. Her marka modemle uyumlu çalışacak şekilde tasarlanan Air 4443 ile kullanıcılar, kablolara takılmadan, teknik destek almadan ve karmaşık kurulum ile uğraşmadan kolayca evin her köşesinden kablosuz ağ ile bağlanmanın keyfini yaşıyor.
Tek tuşla kurulum ve kullanım kolaylığı sunan Air 4443, kablosuz kapsama alanını genişletmenin yanı sıra sahip olduğu 4 adet Ethernet girişi ile kablosuz özelliği olmayan ancak Ethernet portuna sahip cihazları da aynı anda internete bağlıyor. Böylece akıllı TV, oyun konsolu veya uydu alıcısı gibi cihazları Ethernet bağlantısı ile internete eş zamanlı bağlamak mümkün hale geliyor.

Kaynak
 

THT SON MESAJLAR

Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.