Akıllı tahtaya virüs mü bulaştı

Kudad

Katılımcı Üye
14 Nis 2021
627
136
Sınıfta akıllı tahtayı açınca 100 tane ekran geliyormuş nasıl kurtulabiliriz
bilişim hocanız biraz cahilmiş kamerayı açınca oluyorsa system 32 yada program files gibi bir yerde kamera klasörlerinden birinde kamera exesiyle değiştirilmiştir ilk o klasörü tarayın oradan virüsü ublup orjinal kamera kodu ile değiştirin aynısını ben denedim ama büyüteç exesinde böyle rahat temizlersiniz bu kadar uğraşılmaz bide koca bilişim hocası :D :D :D :D :D

21 Haz 2021
103
18
/tmp
bilişim hocanız biraz cahilmiş kamerayı açınca oluyorsa system 32 yada program files gibi bir yerde kamera klasörlerinden birinde kamera exesiyle değiştirilmiştir ilk o klasörü tarayın oradan virüsü ublup orjinal kamera kodu ile değiştirin aynısını ben denedim ama büyüteç exesinde böyle rahat temizlersiniz bu kadar uğraşılmaz bide koca bilişim hocası :D :D :D :D :D
Bilişim hocaları genelde farklı branşlardan görevlendirme oluyor. Babam da öyle lakin neredeyse hiçbir şey bilmiyor :) Tek çözümleri format bunların.

Nonantiy

Moderasyon Ekibi Lider Yardımcısı
28 Haz 2020
1,961
1,057
Kayseri
Merhabalar,

eğer ilk başta öğrenci iseniz bu durum'u okul müdürüne iletebillirsiniz. Eğer öğrenci değilde o okul'un yöneticilerinden bir bireyseniz yapmanız gereken olay çok ama çok basit. Akıllı tahtaya bir format atmanız. Sorunu kök'ünden çözmüş olucaksınız.

iyi günler dilerim

ıcmılızaY

Katılımcı Üye
28 Tem 2021
426
270
18
Belirsiz!
USB İle Format Atabilirsiniz. Hızlı Ve Hatasız Yeteneğiniz Az Daği Var İse Klavye Ve Maus Kullanabilirsin. USB İle Format Hakkında Bilgin Yoksa DM Yazabilirsin Yardımcı Olurum Güzel Kardeşim.
-
İYİ FORUMLAR. İYİ NÖBETLER.
Aynı Cümleleri Kurup Eskimek Üzere Olan Konuları Aktifleştirmenize Gerek Yok Bence.
-
İYİ FORUMLAR. İYİ NÖBETLER

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.