Aldatılma sinyalleri

strawberry

Kadim Üye
28 Ocak 2007
6,759
47
Aldatan eşler farkında olmasalar da eskiye göre çok daha farklı davranmaya başlıyorlar. Bu davranış değişiklikleri ihanete uğradığınızın sinyalleri olabilir. İşteAldatıldığınızı anlamanıza yardımcı olacak ipuçları...

ÜST ÜSTE YALANLAR
Seksten kaçıyorsa: Yaptığınız her türlü fiziksel değişikliğe rağmen artık sizinle eskisi gibi birlikte olmuyorsa, sizinle **** yapmak onun için kayda değer bir anlam ifade etmiyorsa, bu iyiye işaret değildir.
Yalan söylüyorsa: Kısa süre içinde eşinizin üst üste yalanlar söylediğini ortaya çıkarıyorsanız, bu bir ihanet sinyali olabilir.

BEĞENİLME ARZUSU
Çok çalışıyorsa: Senelerdir değişmeyen işten çıkış saatlerinin aniden gecenin geç vaktine kadar uzaması tehlikeli bir işaret. Bitmek bilmeyen toplantılar, çıkılan iş yemekleri, çalışma arkadaşlarından biriyle başlayan bir ilişkinin habercisi olabilir.
Spora başladıysa: Yıllar yılı televizyon karşısında pinekleyen eşiniz, birden spor yapmaya mı başladı? Aman dikkat!
Eşiniz yediklerine dikkat etmeye, bol bol spor yapmaya başlamışsa kendini başka birine beğendirme arzusunda olabilir. Spordan eve gelip duşunu yaptıktan sonra dışarı çıkıyorsa, bu bazı şeylerin ters gittiği anlamına gelir.
Soğuk davranıyorsa: Yıllardır sizin ailenizi kendi ailesi olarak sayan hayat arkadaşınızın ayakları, aile ziyaretleri konusunda geri geri gitmeye başladıysa bir sorun var demektir.
Kavga çıkarıyorsa: Birlikte olduğunuz kişi hiç olmadık bir nedenle sizinle kavga ediyor, kaba davranıyorsa dikkatli olmalısınız.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.