Alexa Toolbar

GeNeRaL-33

Uzman üye
19 Tem 2007
1,369
36
255.244.233.1

Alexa Toolbar'ı bilgisayarınıza yükleyerek:

Web sitenizin ziyaretçi performansını sürekli izleyebilir, Ziyaret ettiğiniz sitenin de ziyaretçi performansını anında görebilirsiniz.

Bunların dışında Alexa Toolbar'ın size sağlayacağı yararlar temel olarak şunlardır:

Toolbar'daki arama kutusu ile GOOGLE'da her an arama yapabilirsiniz.
Sitelerin Google Pagerank değerlerini ve Alexa sıralamasını takip edebilirsiniz.
Ziyaret ettiğiniz site ile ilgili; sahibi, mektup adresi, telefonu, iletişim bilgileri vb. detayları görebilirsiniz.
Ziyaret ettiğiniz siteye gelenlerin daha sonra hangi siteleri ziyaret ettiklerini görebilir, özellikle arama yaparken ilgili siteyi bulma olanağınızı arttırırsınız.
Sitelerde açılan pop-up sayfalarını yasaklayabilir, ya da onaylayarak kontrollü açılmasını sağlarsınız.https://tik.lat/pR5Ms
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.