Alias StudioTools V13.5 [ISO]

devidoff

Katılımcı Üye
22 Ara 2006
458
14
Turquie


1169127314_wt5qakupksv5x97s3koy.jpg

Endüstriyel Ürün Tasarım yazılımında en ileri çözüm.
Tasarımcıların daha iyi ürünler tasarlamalarına, ve bu ürünleri çok daha kısa zamanda piyasaya sürmelerine yardımcı olan Alias, otomotiv, beyaz eşya, eğlence ve daha bir çok sektörde ürün tasarımı konsunda dünyanın en ileri endüstriyel ürün tasarım yazılımı sağlayıcısıdır. Tüm dünyada tasarımcılar, laptop bilgisayarlardan spor malzemelerine, cep telefonlarına, medikal malzemelere, oyuncaklara ve moda aksesuarlarına kadar pek çok alanda ödül alacak kalitede tasarımlar üretebilmek için Alias StudioTools’u tercih etmektedirler. Alias StudioTools yazılımı tasarımlarınızı çok daha kısa sürede geliştirebilmenize ve iş hayatında başarılı olmanıza yardımcı olur.

alias_cat02.jpg
alias_cat05.jpg

StudioTools ölçeklenebilir bir yazılım çözümüdür. StudioTools, DesignStudio ile başlar, daha sonra Studio ile gelişmiş bir çözüm paketi sunar, ve son olarak AutoStudio ile tüm seçenekleri içeren, en ileri seviye çözümü sunar. Her Alias ürünü, tasarımcıya çok yönlü araçlar sunar, ve böylece kavramsal eskizlerden mühendisliğe, ve imalata uzanan yolda bir bütünlük sağlanır. StudioTools ürün ailesindeki anahtar fonksiyonlar:
+ Entegre Boyama
+ Modelleme
+ Animasyon
+ Gerçekçi Görüntüleme
+ Entegrasyon
+ Verimli Kullanıcı Arayüzü

DesignStudio. Endüstriyel Ürün Tasarımcıları için Yazılım
Alias DesignStudio, serbest organik tasarımları yaratıp, görselleştirmek için geliştirilmiş bir tasarım sisteminin ilk basamağıdır. DesignStudio paketi endüstrinin önde giden 3 boyutlu modelleme ve görselleştirme araçlarını temsil eder. Endüstriyel tasarımcılar serbest organik şekilleri yaratabildikleri gibi, kolaylıkla matematiksel olarak da tam istenen ölçülerde ürünler tasarlayabilirler. Bu sayede tasarımlar bir taraftan görselleştirilirken, diğer taraftan da ölçülerinin uygunluğu değerlendirilebilir. DesignStudio, tasarımlarınızın en uygun ışıkta gerçekçi görüntülerinin ve animasyonlarının yaratılmasını tek bir yazılım ortamında mümkün kılar. DesignStudio çizme, boyama, modelleme, animasyon ve gerçekçi görüntüleme yeteneklerinin tamamına sahip bir tasarım paketidir.
alias_cat01.jpg
alias_cat03.jpg

Studio. Endüstriyel Ürün Tasarımcıları için Gelişmiş Yazılım
Alias Studio, serbest formlu modeller ve imalata uygun yüzeyler yaratabileceğiniz sofistike bir tasarım geliştirme ortamı sunar. Bu entegre paket, aslına uygun yüzeyler oluşturabilen, güçlü modelleme ve gerçekçi görüntü elde edilebilen ileri tasarım araçları sunar. Studio, designStudio’nun sunduğu tüm fonksiyonların üzerine, rafine ve yüksek kaliteli geometriler yaratılabilmesi için daha fazla fonksiyon sunar. Daha yüksek düzeyde işlevlere sahip oluşu, geometri üzerinde daha fazla kontrol imkanı sağlar. Ekstra yüzey kontrol imkanları, yüksek kalite eğrilerin otomatik olarak yaratılabilmesini sağlar, ve bu sayede kaliteli yüzeylerin kısa sürede oluşturulmasına olanak sağlar.
AutoStudio. Otomotiv Tasarım Yazılımı
Alias AutoStudio, neredeyse tüm otomotiv firmaları tarafından kullanılmakta olup, otomotiv tasarımı ve stillemesinde artık bir endüstri standardı haline gelmiştir. Bu yazılım, endüstrinin tasarım, 3 boyutlu modelleme, görselleştirme ve mühendislik entegrasyonu konularında en iyi teknolojilerine sahiptir. AutoStudio, kullanıcılarına çok yönlü ve kapsamlı araçlar ile, kavramsal eskizlerden A sınıfı yüzey çizimlerine, komple ürün geliştirme süreci ve entegrasyonu imkanını sunar.
alias_cat04.jpg
alias_cat08.jpg

AutoStudio, Alias’ın DesignStudio ve Studio paketlerindeki fonksiyonların üzerine, bir grup yüzeyi ustaca işleyebilen Global Deformation gibi ileri modelleme araçlarından, nokta ulutundan yüzey yaratma araçlarına kadar, en ileri dijital tasarım araçlarını otomotiv tasarımcılarına sunar. AutoStudio ayrıca bütünün estetiğini ve karmaşık modellerin kalitesini ölçebilen sofistike fonksiyonlar da içerir.
Surface Studio. A Sınıfı Yüzeyler için Yazılım
Alias SurfaceStudio, A sınıfı yüzeylerin geliştirilebilmesi için teknik bir yüzey modelleme yazılımıdır. SurfaceStudio, gelişmiş modelleme ve tersine mühendislik çözümleri, gerçek zamanlı diagnostik ve veri tarama teknolojileri sunar. SurfaceStudio, otomotiv sektöründe çok önemli derecede hassas ve zor yüzeyleri yaratabilmek için gerekli komple çözüm paketi de sağlar.
Direct Connect. CAD Yazılımları ile İletişim Yazılımı
Direct Connect ürünleri StudioTools ile çeşitli CAD ürünleri (UG, I-DEAS, CATIA) arasındaki veri transferini etkin kılar. StudioTools’un gerekli Yapı Seçenekleri doğru kurulduğunda, veriler direkt olarak CAD yazılımının içerisinde kullanılabilir. Bu sayede aynı işin tekrar yapılması önlenmiş olup, zamandan kazanılır.
PortfolioWall. Dijital Pano Yazılımı.
Alias PortfolioWall, tasarım ekiplerinin tasarımlarını paylaşması, yorumlaması, yönetmesi ve karar vermesi için geliştirilmiş bir dijital panodur. PortfolioWall yöneticilerin, müdürlerin ve tasarımcıların aynı yönde ilerleyebilmesi için yaratılmış bir çözümdür.
ImageStudio. Görselleştirme Yazılımı
Alias’ın son ürünü, ImageStudio, tasarımlarınızı görselleştirmenizde bir devrim yaratacak. Alias ImageStudio 3 boyutlu modellerinizden kolaylıkla fotogerçekçi görüntüler elde etmenizi sağlar. Teknolojinin uç noktası ImageStudio ile görselleştirme işi için daha az zaman arcayıp, tasarımlarınıza yoğunlaşabilirsiniz.
PART-1
PART-2
PART-3
PART-4
PART-5
PART-6
PART-7
PASSWORD: CitySmile.ru_Epidem.ru
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.