Allah Bu Ermenİlerİn Cezasini Versİn TÜrk BayraĞini ÇİĞnedİler !!!

burakkos

Yeni üye
25 Nis 2008
11
0
elbet bir gün o ciğnedikleri bayrağı öpecekleri gün gelecektir!!!...(ama bu ikdidarla mı???)

20 Tem 2008
93
0
29
Ankara
ya Allahım yha bzim ne biçim iktidarlarımız var yha olan bitene bi ses çıkatmıyolar bu ülkenin iktidarı ben olcaktımki nası yönetirdim yha

Hackedby_32

Yeni üye
4 Eyl 2008
40
0
lan o bizim bayrağa basanları teker teker türkiyeye alacan bunlara ağız burun kafa göz allah ne verdiyse dayaktan öldürecen bunları siz kimsiniz ya soysuz sopsuz köpekler bastığınız bayrak sanki sizin ki kadar değersiz

norkoping

Yeni üye
2 Ağu 2008
16
0
herkes atamız gibi olamaz.... herkes onun gibi fikir ve dava adamı olamaz. yurtta sulh cihanda sulh ilkesini her yerde uygulamış ayaklarının altındaki yunan bayrağını çiğnememiş... Atatürkçü bir genç olarak bu aşşağılık şerefsizler sayesinde atamızı saygılyla anıyorum ve bu ermeni şerefsizleri kat be katlarıyla karşılaşsın

MEHMET@GÜL

Katılımcı Üye
27 Şub 2008
676
10
Denizli_BB
yav illaki adamlar bişey yapıcak bilader bunların hepsi anlarsınızya?
Aslında bu adamlar benim elime geçse testere işkencesi yaparım bilirsiniz bigsavı acı çeke çeke yavaş yavaş gebertirim pişmanda olmam Bizim bayrağımızı kimse dokunamaz bu vatan bu topraklar bizim 3-5 çabullcuya kalmaz bu vatan

serhat_521

Yeni üye
25 Eki 2008
26
0
allh razı olsun kardeş bunların gerçek yüzünü bize tekrar göstediğin için (bi de beyaz güvercin bırakıyorlar)XD

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.