Allah Bu Kadinin Belasini Versin(+18)

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
45
Little Town.
wallahi süper ya ama daha iileride war istersen yolluyayım Pm ine yani o kadar kaliteliler ki forumlarda yayınlanamazlar :)

__EsCobAR__18

Katılımcı Üye
15 Eyl 2006
288
10
ehuehuuheuhe...iii osaman nedim:Dseyrettt bende yapmasını ama seyrtemesi hosuma gitmior heleki hayvanlara yapılan lar...

ttambas

Üye
24 Ağu 2006
150
1
abi bunun neresi iyi buna iyi demek için insanın ruhunda bazı hastalığının olması lazıım ben bunu izledğimde kadını öldüresim geldi savunmasız bişeye zarar vermek acizlikten başka bişey değildir bunun duygusalıkla ne ilgisi var allahını seversden yaaaa....:(

HaniBaLL

Katılımcı Üye
18 Ağu 2006
607
2
35
Amasya
abi amaç belli iğrenç görüntüler elde etmek biliyomusunuz siz bu görüntüyğ veren siteler çoğu hit siteden daha çok iş yapıo. burdaki tavşan saten uyuşturulmuş emin olabilirsiniz hiç bir yaratık durup orda ölmeyi beklemez ilk fırsatta kaçar ki bu bi tavşan haydi haydi kaçar :)

iSyAnKaR

Yeni üye
1 Eki 2006
3
0
S

Arkadaşlar Hayatimda çok Farkli Olaylar Gördüm Ama Böylesini Asla Görmemiştim Insanlik Resmen ölmüş Arkadaşlar Bunu Yapan Her Kimse Iyşallah Cezasini Tez Zamanda Yer

ttambas

Üye
24 Ağu 2006
150
1
arkadaşlar bu siteyi çökertebiliyorsanız çok iyi olur bunları yapanlar insan olamaz*insan olmak için de bazı kriterlere sahip olmak lazım...bunu izlediğimde sadece orada olmak istedim.o...puyu ve ekipini allah yarattı demezdim sadece dalardım....

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.