Allahı sevmemin nedenleri

Hacknology

Kıdemli Üye
25 Eki 2015
2,712
11
rm -rf /
Alıntıdır:
1-ALLAH’ I NEDEN ÇOK SEViYORUM?

2-Ben dedim ki: Çok yalnızım

3-Rabbim de buyuruyor ki: Ben ki sana çok yakınım. Bakara 186

4-Ben dedim ki: Evet biliyorum, sen bana yakınsın ama ben senden uzağım keşke ben de sana yakın olabilseydim.

5-Rabbim de buyuruyor ki: Rabbini sabah akşam, yüksek olmayan bir sesle, kendi kendine, ürpertiyle, yalvara yalvara ve için için zikret. Araf 205

6-Ben dedim ki: Bu da senin yardımını ister.

7-Rabbim de buyuruyor ki: Allah'ın sizi bağışlamasını istemez misiniz? Nur 22

8-Ben dedim ki: Tabii ki, beni affetmeni çok isterim.

9-Rabbim de buyuruyor ki: ( Öyleyse ) Rabbinizden bağışlanma dileyin, sonra O'na tevbe edin. Gerçekten benim Rabbim, esirgeyendir, sevendir.Hud 90

10-Ben dedim ki: Çok günahkârım, bu kadar günahla ben ne yaparım?

11-Rabbim de buyuruyor ki: Allah'ın, kullarının tevbesini kabul edeceğini ve Allah'ın tevbeyi çok kabul eden ve pek esirgeyen olduğunu hâlâ bilmezler mi? Tevbe 104

12-Ben dedim ki: Defalarca tevbe edip tevbemi bozdum, artık yüzüm kalmadı.

13-Rabbim de buyuruyor ki: … Allah onların geçmişte yaptıkları en kötü hareketleri bile örtecek ve yaptıklarının en güzeline denk olarak mükâfatlarını verecektir. Zümer 35

14-Ben dedim ki: Bunca günahım var, hangisinin tevbesini yapayım?

15-Rabbim de dedi ki: Allah bütün günahları bağışlayandır. Zümer 53

16-Ben dedim ki: Yani, yine gelsem, yine beni bağışlar mısın?

17-Rabbim de buyuruyor ki: Allah'tan başka günahları bağışlayacak olan yoktur. Ali imran 135

18-Ben dedim ki: Ne kadar güzelsin Allah'ım! Bilmiyorum bu sözlerin karşısında niçin böylesine içim içime sığmıyor ve erimeye başlıyorum, seni çok seviyorum.

19-Rabbim de buyuruyor ki: Şüphesiz ki Allah tevbe edenleri ve temizlenenleri sever. Bakara 222

20-Ben dedim ki: ilahım ve Rabbim, benim senden başka kimim var? dedim.

21-Rabbim de buyuruyor ki: Allah kuluna yetmez mi? Zümer 36

22-Ben dedim ki: Sen ki, beni bu kadar çok seviyorsun ve bana karşı bu kadar iyisin ben ne yapabilirim?

23-Rabbim de buyuruyor ki: Ey iman edenler! Allah'ı çokça zikredin ve O'nu sabah - akşam tespih edin. Sizi karanlıklardan aydınlığa çıkarmak için üzerinize rahmetini gönderen O’dur. Melekleri de size istiğfar eder. Allah, müminlere karşı çok merhametlidir. Ahzap 41- 43

24-Ben de kendi kendime dedim ki

25-ALLAH'IM SENi ÇOK, ÇOK, ÇOK SEViYORUM.

Son düzenleme:

I love drugs

Yeni üye
8 Eyl 2016
14
0
Tek kelime ile mükemmel, yalnız yüce yaratan rabbimizin adının sadece baş harfini değil, tüm harflerini büyük yazarsan daha iyi olur.

Bu konuyu okuduktan sonra, içimden namaz kılma isteği geldi, anneme söyledim, tüm aile namaz kıldık.
Teşekkür ederiz.

Hacknology

Kıdemli Üye
25 Eki 2015
2,712
11
rm -rf /
Tek kelime ile mükemmel, yalnız yüce yaratan rabbimizin adının sadece baş harfini değil, tüm harflerini büyük yazarsan daha iyi olur.

Bu konuyu okuduktan sonra, içimden namaz kılma isteği geldi, anneme söyledim, tüm aile namaz kıldık.
Teşekkür ederiz.

Hiç önemli değil. Okurken nasıl uzaklaştığımızı düşündüm de gözlerimdeki yaşları tutamadım, ALLAH hepimizi yüce affında affetsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.