ALO CD & DVD Burner 3.0

GeNeRaL-33

Uzman üye
19 Tem 2007
1,369
36
255.244.233.1
ALO CD & DVD BURNER, bünyesinde 7 farklı kategorideki işlemi bir araya toplayan, kullanıcılara başka bir yazılım bulma zorunluluğunu ortadan kaldıran, temelde ise CD/DVD yazma olarak ön plana çıkmış bir yazılımdır. Basit, ilgi çekici arayüzü bulunan ve kullanımı son derece kolay olan yazılım, günümüzün tüm gereksinimlerini yerine getirmekle kalmamakta, aynı zamanda CD/DVD'lere özel cd yazma önlem paketlerini ekleyerek rakipleri arasından sıyrılmaktadır. Kullanıcıların bilgilerini artık CD/DVD ortamına kaydettikleri bilinen bir gerçektir. Aynı zamanda günümüzde bulunan birçok yazılım arasında bahse konu işlemleri yapmak için seçimde zorlandıkları da bir gerçektir. DVD kaydetmek için başka, CD kaydetmek için başka, Audio CD kaydetmek için ise başka başka yazılımlar. Hepsinin bir arada olduğu yazılımlar ise bazen özelliklleri açısından kullanıcılara hitap etmemektedir. Bu durumda ise kullanıcı her bir işlem için en iyi olan yazılımı bilgisayarına kurmakta, bu da bilgisayarda oldukça fazla bir yer işgal etmektedir. O halde ne yapmalıyız? İşte size sunduğumuz çözüm tüm kullanıcıların işine yarayacağını umduğumuz bu yazılımdır.
Yazılım, bünyesinde 7 ayrı işlemi bir arada toplamıştır. Sırasıyla bu işlemler; Data CD, Data DVD, Audio CD, MP3 CD, WMA CD, Audio CD Ripper ve Burn ISO (ISO yazmak)dur. CD/DVD yazma kalitesi ile adından sıkça söz ettiren yazılım, CD ve DVD'leri yazarken kullanıcıların sıkça karşılaştıkları CD/DVD yanma sıkıntılarına ise son vermektedir.


http://www.downloadtr.com/download.asp?id=5703
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.