Alsancak Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'PANDA

Uzman üye
20 Ocak 2019
1,094
555
CbzbQO.png

zK7xGP.png

Alsancak kulübü olarak amacımız web programlama veya script dilleri hakkında bilgiler sunmak bu dillerin kullanım alanları ve bazı projeler yürütmektir.

zNzH2P.png

Alsancak kulübü olarak yapacağımız işler web programlama veya script dilleri hakkında konular açmak forumda ki programlama bölümünde insanlara yardımcı olmak ve kaliteli düzgün içerikler üretmektir

ayT17Q.png

Kod:
Alsancak Kulübü Kuralları;

1- Forum kuralları aynen geçerlidir.
2- Küfür , hakaret ve saygısızlık tamamen yasaktır.

Uyarılar;

1- Kulübe katılım sağlayıp çıkan üyeler geri katılmak için 3 hafta sonra başvuru yapabilir.
2- Programlama dilleri hakkında temel seviyede bilgi sahibi olmak.
3- Amacımız profesyonel derecede değil temel seviyede olup çalışmalarla kendinizi geliştirmek zorundasınız.
4- Kulübümüz içinde ki düzen haftanın ilk 2 günü ders diğer 2 günü uygulama ve diğer 2 günü konu açmaktır.
5- Derslerin raporlarını tutmak öğrendiğiniz bilgilerini kulüp üyeleriyle paylaşmak zorundasınız.

9Kyzc7.png

HackPanda

H7G8zB.png

Bulunmuyor.

2daeeA.png

Eklenecek.

J1Pac6.png

Eklenecek.

bA7TSK.png

1. HTML nedir nasıl kullanılır?

KAHU2d.png

zCKTxb.png

15AWxb.png

Kod:
Adınız:
Soyadınız:
Yaşınız:
Telegram adresiniz:
Bildiğiniz programlama dili:
Son olarak eklemek istedikleriniz:

Başvuru formunu doldurup özel mesaj yoluyla bana gönderiniz.

9NaBB8.png

Eklenecek.

Kulüp açma izini "Atmaca kullanıcı adlı Kulüpler Genel Sorumlusu 'ndan alınmıştır​

Moderatör tarafında düzenlendi:

whatamnotsaying

Katılımcı Üye
29 Mar 2020
408
5
En son bi script kulubüne katılmıştım adam hiçbir şey yapmadan kulubü kapatmıştı. Şimdi sana bakıyorum bir konu açıyorsun o da kopyala yapıştır oluyo. Sana güvenip katılıyı mı? Yani kendine güveniyor musun? Gene hevesimin boşa gitmesini istemiyorum da...

'PANDA

Uzman üye
20 Ocak 2019
1,094
555
En son bi script kulubüne katılmıştım adam hiçbir şey yapmadan kulubü kapatmıştı. Şimdi sana bakıyorum bir konu açıyorsun o da kopyala yapıştır oluyo. Sana güvenip katılıyı mı? Yani kendine güveniyor musun? Gene hevesimin boşa gitmesini istemiyorum da...

kaynak ekledim dostum daha sonra bundan haberim yoktu kaynağı ekledim zaten bu arada kulüp konusu altında böyle bir mesaj yazman doğru değil haberin olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.