Amd mi İntel mi?

Amd mi? İntel mi?

• Amd

Oy: 12 48.0%
  • İntel

Oy: 13 52.0%

• Kullanılan toplam oy
    25

gl0ster

Üye
12 Ocak 2006
109
3
Arkadaşlar işte sizlere güzel bir anket. Herkes kullanmakta olduğu yada iyi oldğunu düşündüğü tercihini belirtebilirse hem işlemcisini değistirmek isteyen arkadaşlara hemde yeni almayı düşünüpte karar veremeyenlere iyi bir fikir olur düşüncesindeyim...

gl0ster

Üye
12 Ocak 2006
109
3
bu anket i 1 sene önce ben açmıştım anketlerde alıntı olmaz..anketler forumun nabzını ölçmek içindir..

ardatr

Yeni üye
23 Eyl 2006
10
0
ewet intel in son cıkanı Amd yi bitirdi diolar cok daha iyi performans veriomus ama yine benim tercihim Amd=)

by_cartman

Üye
2 Eki 2006
163
0
walla ben yıllardır bilgisayar kullanırım AMD den aldığım perfomansı İNTEL den alamadım bence AMD........:D:D:D:D:D:D

Wild Wolf

Üye
30 Eyl 2006
171
0
benim tercihim intel ama 'sebeb' diye sormayın sadece amd kullanmadım şuana kadar karşılaştırmadım buyüzden ne farkederki sonuşta işlemci işlemcidir önemli olan işlemcinin fiyatı:D:D

siyam

Yeni üye
14 Tem 2006
14
2
Her turlu performansta AMD once gelır ısterse İNTEL fuze cıkarsn AMD yı gecemez. Isınma sorunu fılan fasa fıso amd o sorunu coktan astı. Cafemde 24 tane bılgısayar var ve hepsı AMD ve yaklasık 16 saat kadar acık bı kafe tek bır sorun yasatmadı (allah korusun) :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.