aMule [Linux] 2.1.0

GeNeRaL-33

Uzman üye
19 Tem 2007
1,369
36
255.244.233.1
aMule tüm işletim sistemlerinde çalışan P2P paylaşım programıdır. eMule tarzı ed2k ağı istemcisi olan aMule Linux *BSD, Solaris, *MacOSX, sistemlerinde tercih edilen P2P paylaşım programı olma yolunda. eMule projesinin devamı olmasına karşın eski kod mimarisinden tamamen sıyrılmış ve yeni bir yapıyla kodlanmıştır. aMule'nin bazı özellikleri:
# En güvenilir iki ağ olan ED2K ve Source Exchange ağlarını kullanır.
# zlib tarzı yeni sunucu protokolünü kullanır.
# Geniş dil seçenekleri mevcuttur.
# Leecher ban sistemi ile paylaşımcı olmayanlar engellenir.
# aMule tamamen ücretsizdir. Adware veya Spyware gibi zararlı yazılımlar içermez.
# Önizleme seçeneği sayesinde video ve sıkıştırılmış dosyalara henüz indirme tamamlanmadan bakmanızı sağlar.
# Önizleme için Mplayer veya Xine tavsiye edilir VLC player da kullanabilirsiniz.
# Mesajlaşma ve arkadaş sistemi mevcuttur.
# aMule çalışma anında URL'den sunucu listesini yenileme seçeneği de sunar.


Yenilikler:

# Beklen Kad network ve PHP Web server desteği # wxWidgets desteği (tavsiye edilen v2.6.0 ) # Unicode Kullanıcı arayüzü yenilendi ve artık 28 farklı dili destekliyor. # client<->client iletişimi sağlayan eMule ve ed2k ağ eklentileri iyileştirildi. # x86, amd64, ppc, ppc64, sparc, alpha işlemciler için farklı derlenmiş sürümler mevcut.

http://www.downloadtr.com/download.asp?id=4975
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.