Anakart üstündeki vidayı çıkartamıyorum. Fikri olan ?

Anbr33

Üye
7 Tem 2014
138
0
Antalya
Benim basıma gelmişti şöyle çözdüm yan keski ile yapma da düz tornavida bul ağzı küçük olan vidanın altına iyice yerleştirim havaya kaldıracak şrkilde baskı uygulayıp yıldız ile çevir kaymak gibin çıkıyor

Anbr33

Üye
7 Tem 2014
138
0
Antalya
İşte orası sıkıntılı kardeşim vidanın girdiği yuva varya yuva ile o vidanın ince bosluğuna az birşey sıkıştırıp havaya doğru ittirip vidayı çevirsen hemen çıkar

tamaytndrn

Üye
29 May 2013
61
5
İstanbul
İşte orası sıkıntılı kardeşim vidanın girdiği yuva varya yuva ile o vidanın ince bosluğuna az birşey sıkıştırıp havaya doğru ittirip vidayı çevirsen hemen çıkar

öyle bir boşluk göremiyom ya . ben mi körüm jdfhgdf sıkan insan nasıl sıkmışsa artık. anakartı komple çıkartmak mı lazım acaba çıkarınca aşağıdan ittireblirim belki ne dersin

garip_şehir

Katılımcı Üye
2 Eyl 2008
660
0
İyi günler. Termal macun aldım fan temizliği vs. yapacağım lakin şu görünen tek vidayı açamıyorum. Yalama olmuş kendileri. Tepeside ince bir vida. Lastik denedim olmuyor. Birazdan un deneyeceğim. Ana karta zarar vermek istemiyorum. Nasıl çıkartabilirim? İnce ağızlı yan keski bulursam denicem birde. Bu tarz bir sorun halleden var mı ? Yardımcı olursanız sevinirim.

https://i.hizliresim.com/qG4lBQ.jpg

Vida Aşınmış Çok Normal Kardeşim Çözüm Olarak Dogru Vidalamayı Seçmen Ve Arasına Lastik Koyarak Sökmen

tamaytndrn

Üye
29 May 2013
61
5
İstanbul
Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.