Analist bypass exploit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SecurityFaTHeR

Uzman üye
4 Şub 2022
1,300
341
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Bu yöntem sayesinde Avast,AVG,Kaspersky,Norton EXE'yi analiz edememektedir.
EXE Güvenli olarak sayılıp Avast capturescreen ve diğerleri geçilmektedir.
method privatedir.

fiyat: 600$
başkan nerelerdeydin o projelerini ve fikirlerini özledik inşallah kalıcı olursun hakkında hayırlısı olsun
exploit db koyabilirsin birde virüstotal sonucunu koyabilirmisin

kurononyanko

Katılımcı Üye
6 Şub 2022
534
397
Değerlendirme - 0%
0   0   0
vaaay adam dönüyor ve resmi bir dil, ilk işi para, böyle biri görmemiştim ben. Umarım hakkındaki düşüncelerimin değişmesine yol açmaz şu yazım biçimin olsun. Nerde neşeli o insan

icehead

Uzman üye
19 Şub 2022
1,137
833
Değerlendirme - 0%
0   0   0
başkan nerelerdeydin o projelerini ve fikirlerini özledik inşallah kalıcı olursun hakkında hayırlısı olsun
exploit db koyabilirsin birde virüstotal sonucunu koyabilirmisin
Virustotal'e koyarsan antivirus firmaları uyanır.
bu yöntemi şöyle düşün EXE açılıyor fakat antivirüs yaygın bir uygulama olarak görüp (misal google chrome,adobe acrobat vsvs) analiz etmiyor.

icehead

Uzman üye
19 Şub 2022
1,137
833
Değerlendirme - 0%
0   0   0
vaaay adam dönüyor ve resmi bir dil, ilk işi para, böyle biri görmemiştim ben. Umarım hakkındaki düşüncelerimin değişmesine yol açmaz şu yazım biçimin olsun. Nerde neşeli o insan
Bunu fark edince kendi bilgisayarımda dahi test etmedim yedek pc de testlerini yaptım, antivirus testlerinde interneti kestim. 1 ay'a yakın bu istismar yöntemi çalışıyor bakalım 600$ veren çıkar mı? :)

Prof22

Yeni üye
31 Ocak 2019
15
3
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Hocam, metod hala aktüel mi?
Meterpreter iyi ile oluşturduğun faydalı yükü defender ve kaspersky atlatabilir mi?

icehead

Uzman üye
19 Şub 2022
1,137
833
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Hocam, metod hala aktüel mi?
Meterpreter iyi ile oluşturduğun faydalı yükü defender ve kaspersky atlatabilir mi?
Met@sploit ile oluşturduğum backdoor ile de kullanırsın fakat exploit satıldı ve yakında herkes bulacaktır.
konuyu editliyorum satış forumun dışında yapıldı alıcısına hayırlı olsun bana da bir tatil yakışır.

Güncelleme:
Bug-Exploit satılmıştır(Forum dışında) yakında antivirusler algılayacağı için satışı durdurdum.
hepinize iyi forumlar.

Anon6664

Yeni üye
20 Ağu 2022
46
14
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Bu yöntem sayesinde Avast,AVG,Kaspersky,Norton EXE'yi analiz edememektedir.
EXE Güvenli olarak sayılıp Avast capturescreen ve diğerleri geçilmektedir.
method privatedir.

fiyat: 600$
Exploit market ticaret yapmak için değildir. Bunu moderatörlere sorarsanız daha detaylı söyliyeceklerdir. Hatta bir moderatörün sözüne göre :

"Exploit market ticari bir amaç güdülerek kurulmamıştır market kelimesine aldanmayınız ! farklı bir amacı vardır zamanı geldiğinde göreceksiniz .
Şunuda unutmayınız Türk Hack Team Formu uzerinde ticaret yapmak yasaktır ve turkhackteam formu gönüllü bir forum dur uyeler ile asla ticaret söz konusu değildir. Sadece vip üyelik ve reklam lar vardır onlar ilede sunucu , alan adı vb. bir çok masraf karşılanıyor."

Kolay gelsin efendim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.