Mobil Android cihazlarda ilk açılma tarihini görebilme(Android Boot up date)

BoostersX

Üye
17 Eki 2014
183
22
Yeni telefon alacağım lakin ilk boot edilme yani cihazda ilk açılma tarihi ve toplam açık kaldığı süre bilgisine loguna erişmem gerekiyor.
Secret codeslere baktım ama bulamadım
Yardımlarınızı bekliyorum

AROCKS

Katılımcı Üye
26 Mar 2018
945
59
%appdata% ~ Crypted '
Yanlış anlamadıysam aşağıda ki siteden IMEI adresini doldurduktan sonra alt menü de ki "Registered Date" kutucuğunda ki tarih cihazın ilk çalıştırıldığı tarihi gösterir.

BoostersX

Üye
17 Eki 2014
183
22
Yanlış anlamadıysam aşağıda ki siteden IMEI adresini doldurduktan sonra alt menü de ki "Registered Date" kutucuğunda ki tarih cihazın ilk çalıştırıldığı tarihi gösterir.

Hocam maalesef isteğim donanımsal & yazılımsal olarak.
Cihazda imei olmadığından kontrol durumu da söz konusu değil maalesef :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.