Android İphone 6s Teması Kurma / SessizKalpler

SessizKalpler

Kıdemli Üye
17 Ocak 2016
4,918
20
.
Android İphone 6s Teması Kurma / SessizKalpler​

mkvdXV.png


Merhaba arkadaşlar ben SessizKalpler bu konumda sizlere Android kullanıcılarına farklı bir görünüş katmak için İphone 6S teması nasıl yapacaklarını göstereceğim izninizle anlatımımıza başlayalım. İlk olarak mağazamıza giriyor ve "Luncher for İphone 6s" adlı uygulamayı buluyoruz.

-----------------------------------------------------------------------​

ZEGWaG.png


Uygulamamız bulduktan sonra indirme işlemini başlatıyoruz ve ardından yükleme faslını geçiyoruz bu işlem telefonunuzun performansına ve İnternet hızına bağlı olarak değişecektir.

-----------------------------------------------------------------------​

mkvd0Z.png


Yükleme işleminden sonra karşımıza ana ekran uygulamasının varsayılan mı "Blaze Luncher" olacağını seçiyor eğer kaldırana kadar sürekli bu temayı kullanacak ise her zaman butonuna bir kaç defa kullanacaksak her ana ekrana geldiğimizde bir defa butonuna basmamız gerekmektedir.


-----------------------------------------------------------------------​

7NRY0a.png


Seçimizi yaptıktan sonra tıpkı bir İphone ekranı ile karşı karşıya geliyoruz eğer beğenmezsek tekrar kaldırabilme imkanımız bulunmaktadır. İşlevsel ve hız olarak cihaza performans kattığını da söylemekte fayda var fakat tam sürüm olmadığı için ara sıra reklamlar çıkabiliyor. Bunun içinde ücretli satın alma gerekli. Evet arkadaşlar bir konumuzun daha sonuna geliyoruz umarım sizlere bir şeyler katabilmişimdir başka bir konumda görüşmek üzere iyi forumlar dilerim.

-----------------------------------------------------------------------​
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.