Android Konum GPs Takip Uyg (Apk)

mitat1

Uzman üye
1 Eki 2022
1,074
752
SerasZen
Bunların hepsi "Gerçek" birer emek verilen zaman verilen ve gerçek projeler özel konular
Bunların güncelliğini bildirmek son durumları hakkında bilgilendirmek ve böyle projelerin var olduklarını hatirlatmak adına
Tabi güncelleme yapabiliriz hepimiz.

Maksatim bir başkasının konusunu golgelemek veya TOPList i meşgul etmek değil
Öyle algilandiysa özür dilerim ama bugün olmazsa yarın olacak.
Bu projeler forumun kategorilerini doldurmak tozlu sayfalara düşmesi için değil
İnsanlara yardımcı ve bilgi amaçlı
Ve hepsi THT arması taşıyan projeler
Evet doğru ama ben sadece 25 gün önce atılan mesaja şimdi cevap veriyor olmanız biraz garip ayrıca son attığınız mesajda güncellemeye dair bir mesaj olduğunu bulamadım:)

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,380
1,975
Dinlenmede.
Evet doğru ama ben sadece 25 gün önce atılan mesaja şimdi cevap veriyor olmanız biraz garip ayrıca son attığınız mesajda güncellemeye dair bir mesaj olduğunu bulamadım:)

Ben cevap veriyorum demedim aksine
Yazdım ve bahanesi yok demek istedim gerekçesini kisaca bahsettim.
Ayrıca 25 gün değil 1 aydan uzun yazıları olan konularimda mevcut fakat bugünlük bunlar yeter diyerek onlara yazmadim.
Benim bu 2.mesajinizdan anladığım öncekini destekliyor çünkü

Elinizde olsa beni uyarma hatta belki şuan konulari raporluyorda olabilirsin.
@mitat1 herkezin ki kadar değerli konular bunlar ve biliyorum ki bir çok insan bu konuları destekliyor
Ancak bir yerde (+) var ise (-) de yani hoslanmiyanlarinda olduğunu bilmek elbet bilinir.
Ben şunu demiyorum kötü düşünüyorsun ama biraz değerlere emeklere saygı duymak zor olmaz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.