Android telefonum durduk yere kapanıyor

The439

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
363
1
Azerbaycan
Android Qualcomm 9008 problemi

Merhaba arkada$lar. Telefonda Turk dili bulamadigimdan harfler duz olmaya bilir affola. Arkada$lar android cihazim kendi kendine kapandi acilmiyor. (Samsung galaxy S4 mini gt9192). Recovery veya download modlarda bile acilmiyor. Usb ile bilgisayara bagladigimda "Qualcomm 9008" gibi gozukuyor. Internetten biraz ara$tirdim fakat bi$ey bulamadim. Yardim ederseniz i$i iyi anlayanlar yardim ederse sevinirim. $uan yeni telefon almaya hic param yok

Son düzenleme:

LockerLochart

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
864
0
Konya
Bataryayla alakalı bir problem olabilir mi?
Hiçbir şekilde mi açılmıyor yoksa açılırken kapanıyor mu?
Bi süre şarja takıp öyle açmayı dener misin?
Batarya yuvasında da sorun olabilir.

#By.KapTaN

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,340
7
Teşkilat
Cihaz fiziksel bir darbe sonucu bu şekli almış olabilir. GÜVENDİĞİNİZ bir telefoncuya gidip cihazı kontrol ettirmenizi öneririm. Çünkü evde kurcaladığınız süreçte daha kötü bir hal alabilir.

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,227
29
Batarya ölmüş olabilir. Ya da yuvasında oluşan herhangi bir problem olabilir. Evde pek bir şey yapabileceğinizi düşümüyorum. Bir tamirciye götürmenizi öneririm.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.