android uzmanları içeri

EBB10C

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
968
0
Selamun aleyküm güzel kardeşlerim öncelikle kurban bayramınızı kutlarım. Bir sorum olacak note 3 kullanıyorum telefonum instagram hikaye eklerken veya snap çekerken birden cıkıyor ve kamera erişimini kapatıyor normal camera retrica açılıyor ama ön ve arka kamera kullanılmıyor 30 dakika sonra falan geri geçiyo neden olabilir
 

RedHackNes

Kıdemli Üye
1 Tem 2015
3,344
0
Nereye...
Dostum varsayılan kemara uygulamasını farklı bir programa ayarlamışsındır kamera özelliklerine sahip tüm programları silersen sorun çözülecektir hayırlı geceler.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.