Android Veri Kurtaralım

330dmintasfor00

Katılımcı Üye
28 Mar 2020
918
118
ANDROİD VERİ KURTARMA

Konusunu açmayı düşünüyordum umarım faydalı olur, iki program da göstereceğim indireceğiniz linkleri aşağıya bırakacağım programları ben yüklemedim o yüzden virüs total eklemiyeceğim.

1 : Android Data Recovery

Data Android Recovery android işletim sistemi kullanan mobil cihazlarınızda yanlışlıkla sildiğiniz veya format sonucunda kaybettiğiniz dosyalarınızı geri getirmeye yaran başarılı bir programdır.

Cihazınızı bilgisayarınıza bağlayarak 7-Data Android Recovery ile tarama yapabilir ve bulduğunuz silinmiş dosyaları geri getirebilirsiniz. Popüler resim, video ve ses formatlarını tanıyan

Öncelikle yapmamız gereken. USB hata ayıklamayı açmak olacaktır, telefonunuzun modeline göre nasıl açacağınızı internetten bulabilirsiniz, diyelim ki açtık usb kablosu ile bağladık zaten size nasıl yapacağınıza dair yol gösteriyor.. Daha sonra aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi size seçenekler sunuyor... Hepsini veya ayrı ayrı seçebilirsiniz

Telefondan gerekli işlemleri yaptıktan sonra programa bağlanıyoruz, dediğim gibi modelinize göre usb ayıklamayı açabilirsiz

LZhLfS.png

LZhOSb.gif

Daha sonra aşağıdaki resimde olduğu gibi bir tanesini seçip veya hepsini seçebilirsiniz yaptım, taramasını yapıyor bulduğu sonuçları size gösteriyor, tabi %100 hepsini göstermez onun için daha detaylı bir çalışma ve ekipman araç gereç lazım bunu bildiğinizi varsayıyorum

LZiuxq.jpg

LZhOSb.gif

Daha sonra seçtiğimiz seçenek için tarama yapılıyor, aşağıdaki resim de olduğu gibi bu uzunda sürebilir kısada, sonuçları ekrana yansıtıyor.

LZi2bb.png

LZhOSb.gif

2 : Data Recovery Suite Enterprise

Data Recovery, veri kurtarma programıdır. Toplu çözüm sunan program ile sabit disk, harici disk ve android cihazlarınızdan veri kurtarabilirsiniz. Programı Türkçe olmak üzere birçok dilde kullanmak mümkündür.

LZsgAe.png

LZhOSb.gif

Neler yapabiliriz ?
Program ile sabit disk, harici disk ve android cihazlarınızda yer alan verileri kurtarabilirsiniz. Bilgisayarınızdan yanlışlıkla sildiğiniz (shift+delete), geri dönüşüm kutusundan sildiğiniz verileri, herhangi bir nedenle zarar görmüş ve veri kaybı yaşadığınız sabit disk yada disklerinizi, format attığınız disklerinizi, harici olarak bağlayacağınız disklerinizi, yine harici olarak bağlayacağınız android telefon ve tablet cihazlarınızda yer alan verileri kurtarabilirsiniz.

Genel olarak
• Sabit diskleri destekler
• Harici diskleri destekler
• Android cihazlardan veri kurtarabile
• EXFAT, NTFS5, NTFS, FAT32, FAT16, FAT12 gibi sistemleri destekler
• SSD desteği bulunur
• Resim, video, müzik dosyası, office dosyaları vb. dosyaları kurtarabilirsiniz

LZsB6q.png

LZhOSb.gif

Umarım işinize yarar ben aradığım müzikleri bulmak için az önce kullandım konusunu da açmak istedim, ios için de açacaktım ama elimde ios yok şuan..

İNDİRME LİNKLERİ:

Kod:
https://7-data-recovery-suite.software.informer.com/3.6/
https://www.androiddata-recovery.com/

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.