Android X-Logger.apk Çok yakında burada

silahtar7

Üye
12 Ağu 2018
76
51
Bu ham bir görüntü daha çok işi ve daha çok özellik eklenecek normal şartlarda aktif çalışıyor ama kapasitesi yüksek bir uygulama ve sınırlarını zorlamadık daha.
User id
Online kullanici
Ekstra özellikler
Veritabanı kullanımı
Bu kesinlikle log uygulaması değildir
Bakmayin ismi X-Logger olduğuna bir perde o sadece ama emin olun bu uygulamanin yeteneklerine ağzınız açık kalır.

Anti spy savarda oluyor spy log data get de
Hiç bir anti virüs programinin yapamadığını
Telefonunda casus varmı diyede kullanabilirsin fakat kötü amaçlar içinde.
Ama önce Github da olması gerek ben kendimi sağlama alımda :) durduk yere adliyede savcı karşısında ifade verirken bulmiyim kendimi.
Zamaninda yedik nane yüzümüz kalmadı artık.

Emeklerinize sağlık 🙏🏼

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,380
1,989
Dinlenmede.
Geçen hafta cuma günü "Telefonum çalındı" şaka gibi ama oldu vallahi cihaz çalındı nasıl çalındığı mevzusu çok garip ve anlatmak istemiyorum ancak foruma girememe sebebim karakolda verdiğim ifade. Tek yıldızı olan komiser bilgisayar mühendisi çıktı biraz ayıptır söylemesi entresan şeyler yaşadım karakolda yani sorumsuzluk demek biraz ağır kaçar ama pek ilgilenmek istemediler. Ama Emniyet müdürü kalemi arandı bakmadı sonra abim Emniyet müdür yardımcısıni aradı ve 2.kez gittigiimde ifadem alındı buradaki ince mevzuyu caktiniz galiba. Benim telefon Gıtlak dolusu ağzına kadar full olunca mecbur telefonun içinde bulunan bazı dosyalardan söz edince bilgisayar mühendisi olan tek yıldızlınin dikkatini çekti ve yazılım konuşmaya başladık en son amir genç ama THT Byzehirx diye Google images searce geziniyordu buda beni biraz tedirgin etti ve foruma giremedim konu niye buraya geldi bir telefon hırsızlığı ile ne alakası var derseniz.

1.sebebi = ifademi almadılar çünkü mevzu 1gun öncesi oldugu için aradaki fark gece 12 ile sabah 9.
2.sebebi = ceza evi geçmişi ve ilk okul 3. son sınıf olmam burdaki detay ilk gittigimde telefonun Gıtlaka kadar dolu olması "bazı adli bilir kişi" arkadaşlara yardımcı oldugum konuların ufak tefek bilgileri olması mühim bişey değil ama amir bilgisayar mühendisi olunca nelerin kimler tarafından yapilabilir ve ilk okul 3 terk birinden beklemedigi.

Karakolda tüm cihaz bilgisini vererek çıktım ve ağrıma dokunan bazı davranışlar olmuştu ilk gidişimde bende ifadeyi verip çıkarken tek birşey dedim bilgisayar mühendisi olan amirimize.

O cihazı sizden önce bulacağım ve asayişe gidip bilgisini verecem dedim.

Ve yarın karakola gidip o amiri göreceğim çok şükür.
Ceza evi olayları düşündüğünüz gibi :)
Kavga değil başka bir mevzu değil
Ne geldiyse başıma bu Android yüzüne ama şikayetçi değilim hani bir tiktok videosu çekerde "bedel ödedim"diyenler var siz diyenlere dillendirenlere değil kim ne öderse cebinden öder ve kimsede ne ödedigini söylemez.
Örnek + kız arkadaşın veya erkek arkadaşı veya dost veya kardeşinle yediğin yemeğin hesabını ödedikten sonra hiç dednizmi küs dargın kızgın kavgalı oldugunuz bir anda ben o gün 200 tl lokantada sinemada hesap ödedim diye :)

Kimseyi görünüşü dini parasi veya öğrenim durumu ile yargilamayin
Karakter ve kişilik bu olsun analiz noktanız.
Saygı sevgi ile Merhaba tekrardan

Kenan34

Yeni üye
7 Haz 2022
23
1
Geçen hafta cuma günü "Telefonum çalındı" şaka gibi ama oldu vallahi cihaz çalındı nasıl çalındığı mevzusu çok garip ve anlatmak istemiyorum ancak foruma girememe sebebim karakolda verdiğim ifade. Tek yıldızı olan komiser bilgisayar mühendisi çıktı biraz ayıptır söylemesi entresan şeyler yaşadım karakolda yani sorumsuzluk demek biraz ağır kaçar ama pek ilgilenmek istemediler. Ama Emniyet müdürü kalemi arandı bakmadı sonra abim Emniyet müdür yardımcısıni aradı ve 2.kez gittigiimde ifadem alındı buradaki ince mevzuyu caktiniz galiba. Benim telefon Gıtlak dolusu ağzına kadar full olunca mecbur telefonun içinde bulunan bazı dosyalardan söz edince bilgisayar mühendisi olan tek yıldızlınin dikkatini çekti ve yazılım konuşmaya başladık en son amir genç ama THT Byzehirx diye Google images searce geziniyordu buda beni biraz tedirgin etti ve foruma giremedim konu niye buraya geldi bir telefon hırsızlığı ile ne alakası var derseniz.

1.sebebi = ifademi almadılar çünkü mevzu 1gun öncesi oldugu için aradaki fark gece 12 ile sabah 9.
2.sebebi = ceza evi geçmişi ve ilk okul 3. son sınıf olmam burdaki detay ilk gittigimde telefonun Gıtlaka kadar dolu olması "bazı adli bilir kişi" arkadaşlara yardımcı oldugum konuların ufak tefek bilgileri olması mühim bişey değil ama amir bilgisayar mühendisi olunca nelerin kimler tarafından yapilabilir ve ilk okul 3 terk birinden beklemedigi.

Karakolda tüm cihaz bilgisini vererek çıktım ve ağrıma dokunan bazı davranışlar olmuştu ilk gidişimde bende ifadeyi verip çıkarken tek birşey dedim bilgisayar mühendisi olan amirimize.

O cihazı sizden önce bulacağım ve asayişe gidip bilgisini verecem dedim.

Ve yarın karakola gidip o amiri göreceğim çok şükür.
Ceza evi olayları düşündüğünüz gibi :)
Kavga değil başka bir mevzu değil
Ne geldiyse başıma bu Android yüzüne ama şikayetçi değilim hani bir tiktok videosu çekerde "bedel ödedim"diyenler var siz diyenlere dillendirenlere değil kim ne öderse cebinden öder ve kimsede ne ödedigini söylemez.
Örnek + kız arkadaşın veya erkek arkadaşı veya dost veya kardeşinle yediğin yemeğin hesabını ödedikten sonra hiç dednizmi küs dargın kızgın kavgalı oldugunuz bir anda ben o gün 200 tl lokantada sinemada hesap ödedim diye :)

Kimseyi görünüşü dini parasi veya öğrenim durumu ile yargilamayin
Karakter ve kişilik bu olsun analiz noktanız.
Saygı sevgi ile Merhaba tekrardan
Gecmis olsun hocam

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,380
1,989
Dinlenmede.
@ByZehirx Hocam uygulama ne oldu yarımı kaldi
Yok yarıda kalmadı bugün tekrar başlarım. yarıda bir iş bırakmadım bu zamana kadar ama bilirsin birşey yaparken keyifle yapmak ister insan yani yazılı bir kitap yok neticede doğaçlama ilerlemesi daha etkili. zaten bazı özellikleri eklemek zaman istiyecegi için biraz düşündüğümüzden farklı eksik yayınlıyacagım ileride ekleriz özellik.

Kenan34

Yeni üye
7 Haz 2022
23
1
Yok yarıda kalmadı bugün tekrar başlarım. yarıda bir iş bırakmadım bu zamana kadar ama bilirsin birşey yaparken keyifle yapmak ister insan yani yazılı bir kitap yok neticede doğaçlama ilerlemesi daha etkili. zaten bazı özellikleri eklemek zaman istiyecegi için biraz düşündüğümüzden farklı eksik yayınlıyacagım ileride ekleriz özellik.
Heyecanla bekliyorum hocam

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,380
1,989
Dinlenmede.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,380
1,989
Dinlenmede.
@Nivova

Bak bakalım silah gibi buna sorun cikartabilirmi.
Yolda GBT düşsen telefonunda bu görünse cinayet silahı sayar merkeze çekerler :)

Daha SpyMod ekranina tiklamadik bak

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,380
1,989
Dinlenmede.
android ve ios cihazların anti virüsleri yakalanıyormu biz bu apk ya telefona indiricez ya bilgisayar içinde iyi olurdu ama sen bilirsin
Virüs total
bu forum boşuna bana üstad demiyorlar.

Millet
PRoje şuan bitti çok kücük 1 saatlik işi ya var ya yok
Artık Github sayfası ne zaman hazır olursa o zaman burada sizlerinde bilgisi olur.

SecurityFaTHeR

Uzman üye
4 Şub 2022
1,300
341
Virüs total
bu forum boşuna bana üstad demiyorlar.

Millet
PRoje şuan bitti çok kücük 1 saatlik işi ya var ya yok
Artık Github sayfası ne zaman hazır olursa o zaman burada sizlerinde bilgisi olur.
tamamdır bilgisayardan ayarları yapamıyoruz değilmi yani indiremiyoruz telefona indiriyoruz ve telefondan yapabiliyoruz bilgisayar içinde yapabilirmisin ilerki zamanlarda iyi olur bunun pc versiyonunu virüs total attığın için teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.