AndroRAT & Droidjack , Bi 5 dakikasını ayıracak yardımsever aranıyor

kangaro2

Üye
13 Tem 2010
172
0
Merhaba arkadaşlar bu her 2 sinide hiç bir ayrıntı kaçırmaksızın yaptım kendi android telefonumdan deniyorum ama bir türlü rat gelmiyor :RpS_cursing: nerde hata yapıyor olabilirim port acmayı falan herşeyi eksiksiz hallettm team wierden baglanıp halledebilcek bir yardımsever varmı

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
Merhaba arkadaşlar bu her 2 sinide hiç bir ayrıntı kaçırmaksızın yaptım kendi android telefonumdan deniyorum ama bir türlü rat gelmiyor :RpS_cursing: nerde hata yapıyor olabilirim port acmayı falan herşeyi eksiksiz hallettm team wierden baglanıp halledebilcek bir yardımsever varmı

Aga bendede ayni sorun vardi port cheker i ac portun acik olmadigini goreceksin Java nin jdk java developer kit gibi bisydi bunu indirmeyi sakin unitma %90hatan budur iatersen tw ilede baglanirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.