Anka Underground Team Alımları Açılmıştır

Geiksiz

Yeni üye
14 May 2021
1
0

tqtogz.gif

Anka Underground Team Alımları: AÇIK

KN8sEJ.png


TurkHackTeam Saldırı Timleri Var oluşundan beri Ülkesine hakkıyla sahip çıkan Siber Alemde her türlü saldırıya misliyle karşılık veren bir ekiptir.
Yaptığımız sayısız saldırılar, sansasyonel saldırılar ile birçok kez adını duyurmuş ve kanıtlamıştır
Sizlerde, bizlere bu şanlı, şerefli vazifede eşlik etmek istemezmisiniz?Anka Underground Team (Çaylak)

Anka Underground Team, Anka Red Team altyapısı olarak görev alacak bir oluşumdur. Anka Red Team ekibine yükselene kadar yetkileri ve kıdemleri olmayacaktır.
rgux5g4.png
GörevleriAnka Underground Team (Çaylak) mensubu kişiler Anka Red Team manifestosuna bağlı olarak hareket edecektir ve bu çizgi üzerinde kendilerini geliştirmekle sorumludurlar.

Anka Underground Team'a katılan kişilerin kendini geliştirmesi ve bir üst ekibe çıkabilmesi tim içinde uyumluluk sağlaması ve verilen görevleri zamanında yerine getirebilmesi gerekmektedir.

Herzaman önceliğiniz kendinizi geliştirmeniz ve edindiğiniz bilgileri forum üyelerimize ve ekibimize paylaşmak olacaktır.
rgux5g4.pngAmacımız

Bu ekip içerisinde kalabalık gruplar oluşturulacaktır ve bu gruplar içerisindeki kişiler gerekli gelişimlerini tamamladığı takdirde "Anka Red Team Junior" kıdemine yükselerek resmi olarak bir "Anka Team" mensubu olmuş olacaktır. Beklenen en temel özellik, kişilerin kendini geliştirmeye açık olması ve edindiği bilgileri ekip ve forum üzerinde paylaşmasıdır.


rgux5g4.png

Bekletiler

  • 17 yaş(dahil) ve üzerinde olması,
  • Misyona ve kurallara bağlı hareket etmesi,
  • Web, network ve çeşitli sistem saldırıları konusunda kişinin kendini geliştirmesi,
  • Turkhackteam Yönetim üyesi olabilmek için gerekli psikolojik erginliğe ulaşabilmesi,
  • Ekip içinde uyumluluk göstermesi,
  • Sorumluluk almaktan kaçınmayan bir kişiliği olması ve misyona bağlı kalması,
  • Yetişkin gibi düşünebilen ve görevine uygun davranan bir kişiliğe sahip olması,
  • Forum kurallarına uyması gerekmektedir.


rgux5g4.png


Başvuru Formu
Yukarıdaki başvuru formunu doldurup Saldırı Timleri Direktör Yrd. @M3TA 'a özel mesaj yolu ile "Anka Underground Team Başvuru" başlığı ile gönderiniz.

rgux5g4.pngÖNEMLİ DUYURU!Merhaba Arkadaşlar.

Başvuru kabul edilen kişiler bizzat benim tarafımca Discord üzerinden görüşmeye alınıp kısa süreli görüşme sağlanacaktır(Sesli)

Ekibe katılma hakkını kazanan kişiler 1 ile 2 hafta test sürecinden geçecektir. Test sürecini başarıyla tamamlayan kişiler


Anka Underground Team

Rütbesine atanacaktır.Bu süreçte hertürlü desteği Anka Saldırı Timleri olarak sağlayacağız. Test sürecinde kendinize ait odanız olup Anka mensupları kontrolünde gözlem altında olacaksınız.rgux5g4.png
SALDIRI TİMLERİ DİREKTÖRLÜĞÜ ADINA

M3TA

Ayzıt yarenlik etsin,kurt doğursun Almıla,

Demir yığan,vade az,koşsun Atam Irkıl’a,

Kara Ozan söyleye,gök çöke yer yıkıla,

Bay kılınsın budunum,kalanı bizar olsun!

“Vaktiyle bir Atsız varmış”;


var olsun!hocam mesaj attım ama daha geri dönüş gelmedi
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.