anonim sms gönderebileceğim bi tools var mı çalışan ama ?

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,211
892
22
bana cok acılen anonimde sms gönderebileceğim bir github tools lazım lütfen önerebileceğiniz var mı ama etkili olması lazım ve denemiş ?

Nonantiy

Moderasyon Ekibi Lider Yardımcısı
28 Haz 2020
1,961
1,057
Kayseri
Merhabalar, böyle işler için tooldan daha çok bazı sirketlerin API'ını bulman gerekiyor. Bunun içinde internete Free Sms API yazarsan gereken bilgiler çıkacaktır. İyi günler dilerim.

JİTEM

Uzman üye
31 May 2020
1,592
382
KATO DAĞI

İSIMSIZ MESAJ GöNDERMENIN 3 YOLU - IPUÇLARI - 2021

13 Mar 2021
94
20
Merhaba, text me up adlı uygulamayı denediniz mi ? Denemediyseniz indirmenizi tavsiye ederim. Uygulamaya girip bir numara seçiyorsunuz ve hesap oluşturuyorsunuz. Sonra da aldığınız hesabı whatsappta doğruluyorsunuz ve artık anonim bir şekilde mesaj gönderebilirsiniz. Buarada vpn kullanarak yapmalısınız. İyi forumlar.

Starzz

Üye
21 Haz 2015
238
58
SMS bomber için AEV-SMS öneririm, anonim sms için Byh4cker/SMSTOOL diye bir şey bulunuyordu onu kullanabilirsin. SMS bomber sadece karşı tarafı kışkırtmaya yönelik bir saldırı, anonim sms göndermek ise genellikle SM saldırılarında kullanılıyor.
SMS TOOL >> Byh4cker-Sms/By-Sms.py at master · byh4ckerr/Byh4cker-Sms
mevcut api geçerliliğini yitirmemişse doya doya kullanabilirsiniz.
Api ücretsiz versiyonu ve bu versiyon artık Türkiye bölgesini kabul etmiyor.

batuproxr

Katılımcı Üye
6 May 2020
561
83
Burdaki paylasilmis toolda oylebir secenek var siye hatirliyorum bakmani tabsiye ederim sms boomber ama tek sms ozeligide var sanirim

livcon

Üye
21 Tem 2021
155
87
21
bana cok acılen anonimde sms gönderebileceğim bir github tools lazım lütfen önerebileceğiniz var mı ama etkili olması lazım ve denemiş ?
Merhaba,

Anonim SMS gönderme hakkında forumda daha önce paylaşılan bir gönderiyi size atayım. Ben denedim, yani çalıştığını söyleyebilirim. Aşağıdaki linki inceleyerek detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz

Umarım yardımcı olabilmişimdir, iyi günler dilerim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.