Anonmous OS Sorun?

sMrXX

Katılımcı Üye
16 Mar 2017
385
0
Kalu-Beladan
Arkadaşlar öncelikle Selamün Aleyküm.Ben anonymous os'u indirdim baktım garibe benziyor ve linux ubuntu'ya benzediğini görünce videolarda hemen indirdim.Buraya kadar sıkıntı yok herşey burdan sonra başlıyor.
1-İşletim sistemi live modunda açıldığında ekranda install butonu olması lazım değilmi ? Çünkü mint'de kurdum ubuntuda kurdum onlarda var.
2-Sanal makinede en fazla 1 dakika içinde açılan bu işletim sistemi benim kendi bilgisayarımda açılmıyor ekranda bembeyaz ve sol üstte imleç yanıp sönüyor bunun sebebi nedir ? (Yaklaşık olarak 15-20 dakika beklemiştim gene açılmamıştı)
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.