anti ban 1.4

devidoff

Katılımcı Üye
22 Ara 2006
458
14
Turquie
anti ban 1.4
Evet arkadaşlar birçoğumuzun problemi olan yasaklı sitelere girme forumtr.com* megaupload.com ve birçok müzik sitesi mahkeme kararı ile yasaklanmıştı ve bu sitelere giremiyorduk fakat bundan sonra rahatlıkla girebileceğiz Şahin Demirdağ arkadaşımızın yazmış olduğu Anti-Ban programı ile sadece sitenin adresini programa ekleyerek siteye girebileceksiniz üstelik siteyi ekledikten sonra birdaha programa ihtiyacınız kalmıyor ve eskisinden dahada hızlanıyor !

Programın özellikleri;

Sadece sitenin adresini ekleyip kolayca sitenin yasağını kaldırabilme

Programı sildikten sonra veya kapattıktan sonra yasaklı sitelere programa ihtiyacınız olmadan girebilme

Yasaklı sitelere eskisinden daha hızlı ve sorunsuz girebilme

Normal siteleri ekleyerek eskinden daha hızlı ve sorunsuz girebilme (Yasaklı olmayan siteleride ekleyerek eskisinden

Yasaklanmış site ? yasaklanmış siteler örneğin siteye girince bu site mahkeme kararı ile kapatılmıştır gibi yazı çıkan veya hiçbir yazı çıkmadan açılmayan sitelerdir.

Programı bu adreslerden indirebilirsiniz.

Version 1.4 : http://www.bilgiportal.com/anti-ban/anti-ban-1.4.rar

Version 1.3 : http://www.bilgiportal.com/anti-ban/anti-ban-1.3.rar

Version 1.2: http://anti-ban.bilgiportal.com/anti-ban.exe

Version 1.1 http://www.bilgiportal.com/anti-ban/anti-ban-v1.1.exe

Son Version Bilgisi : V1.4 Tarih: 13.11.2006

anti.gif

Kullanım Klavuzu

Programın arayüzü;

antiban14.JPG

Web site kısmına sitenin adresini yazıcaksınız www.siteadresi.com şeklinde ve siteadresi.com şeklinde olmak üzere hem www ile hemde www suz ekleyip izin ver tuşuna basıcaksınız örnek vermek gerekirse;

Web site : www.megaupload.com [ İzin Ver ]
Web site : megaupload.com [ İzin Ver ]

2.JPG

3.JPG

Bu şekilde hem sitelerin yasakları kalkıcak bu site mahkeme kararı ile kapatılmıştır diye yazı görmüceksiniz hemde eklediğiniz siteler eskisinden daha hızlı olucak.

Ayarları nasıl eski halina getirebilirim ?

Destek kısmında Ayarlar > Ayarları Serbest Bırak adımlarını kullanarak programı yüklemeden önceki ayarlara geçebilirsiniz.

6.jpg

7.jpg

Msn Messenger Açılmıyor Ne Yapabilirim ?

Anti-Ban yazılımdan web site bölümüne messenger.hotmail.com adresini ekleyip İzin ver tuşuna basın ve msn ye girin bukadar basit.

8.jpg

81000134 ve 80072745 Nolu Msn Messenger Hatalarının Çözümüdür Üstteki Yöntem.

Anti-Ban'dan siteleri ekliyorum fakat hayla mahkeme kararı ile kapalıdır diyor neden ?

Bu sorun genellikle manuel* el ile dns girmeden kaynaklanıyor.

Çözüm: Masaüstünde iken Ağ bağlantılarıma sağ tıklayın özelliklere basın Yerel ağ bağlantısına sağ tıklayın özelliklere basın Internet İletişim Kuralları (TCP/IP) üstüne gelip özelliklere basın burada dns sunucu adresini otomatik al yapın yapabiliyorsanız direk otomatik olarak ip al'da yaparsanız daha iyi olur.

Ağ Bağlantılarım sağ tıklayıp özellikler > Yerel al bağlanıtıs sağ tıklayın özellikler > İnternet İletişim Kuralları (TCP/IP) özellikler > Dns ayarlarını otomatik olarak al.

10.jpg

Not: Programın dnslerinizle bir alakası yoktur tamamen farklıdır. TreeWalk Dns programlar gibi dnslerinizi değiştirip internetinizi yavaşlatmaz ayrıca proxy ilede alakası yoktur ve tamamen yasaldır sadece yasaklı sitelere girerken ttnetin internet servis protokolü üzerinden değil direk erişim sağlarsınız

Bu bir arge-turk.com projesidir ve tarafımızdan yazılmıştır.

Virüs Taraması : 15 tane Antivirüs yazılımı ile taratılmıştır herhangi bir virüs türü bulunmamıştır fakat içinizin rahat olması için yinede taratmanızda fayda var.Ayrıca program web sitesine bağlandığı için ateşduvarınız bir uyarı verebilir​

barmen4221

Yeni üye
4 Eyl 2007
15
0
s.a. devidoff gardasım ben bundan denedım ben banned yedıgım sıteye gırmeye calıstım gıremedım yanı bu bi işe yarayacagını sanmıyom ama 1.5 olan anti-banı bı deneyım genede saol emege saygı...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.