anti-trojen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kiLLa_34

Üye
16 Mar 2009
56
0
öncelikle s.aleyküm bana şöle çok sağlam bi trojn porg. lazım pc ye arka arkaya 4 defa format attım anti virüsle taratyrm hala trojen buluyo bunun için yardıma ihtiyacım var portları kapatıyorum ama hala var :confused:
 

Adrenn

Katılımcı Üye
21 Mar 2009
339
0
arkadasım her trojen programı farklı farklı trojen bulabilir...yani bi program hepsini bulamayadabilir..superantispywer-a -squared free-terminator-ad aware-spyware cease bunları dene bunlar bildiğim en iyi trojen silme programları...ayrıca format atıyosun hala trojen var burasıda biraz garip neyse verdiğim programları bide dene belki isini görür...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.