Apple QuickTime Player 7.71 (1680.42) [x64-x86] Portable

spywaredz

Katılımcı Üye
13 Ağu 2011
610
0
L.A - United States of America
applequicktimeplayer771.jpg

Apple tarafından geliştirilen başarılı medya oynatıcı QuickTime Player sade arayüzü ve basitliği ile dikkat çeken bir program. Küçük boyutlardaki dosyalarda bile kaliteli görüntülere sahip olan MOV, QT vb. dosya formatlarını oynatmak için tasarlanmış bu özel oynatıcı ile film fragmanları, tanıtım videoları ve online televizyon kanallarını kolaylıkla izleyebiliyorsunuz.

QuickTime çeşitli biçimlerdeki sayısal görüntü, ses, yazı, animasyon, müzik, resim dosyalarını işleyen, Apple Computer tarafından geliştirilen bir çoklu ortam teknolojisidir. Genel sanının aksine QuickTime sade bir oynatıcı olmaktan öte, bir çokluortam mimarisidir. Yeni içerik yaratma (planlanmış içeriğin elde edilmesi, kaydedilmesi), üretim (içeriğin dağıtılabilecek hale getirilmesi) ve dağıtım özelliklerine sahiptir. Bu süreçler kapsamında QuickTime'dan gerçek zamanlı yakalama, montaj, içe-dışa aktarma, sıkıştırma, son hazırlık, dağıtım, yayın ve ortam dosyalarını oynatma için yararlanılır. Özetle profesyonel üretime yönelik bir teknolojidir, son kullancıların bildiği şekli QuickTime Player adıyla bilinen oynatıcıdır.

Basit görünümü ve hızlı yapısı ile çok çabuk işlemler gerçekleştirebileceğiniz QuickTime özel formatlar dışında en popüler video, ses ve resim formatlarını hatta flash animasyonlarını da açabiliyor. Bu formatlar arasında ise şunlar mevcut;

Ses: AAC, AIFF, CDDA, MIDI, MP3, M4A, M4B, M4P, QCELP, ULAW, ALAW, WAV

Görüntü: 3GPP, 3GPP2, BMP, JPEG, GIF, FLASH, SWF, DV, H.261, H.263, H.264, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, QTZ, MOV, PNG, TIFF, TGA

Açıklama; QuickTime Player'ın normal boyutu 37 mb'dir. AppData, Program Files, Common Files ve System32'ye toplam 250 mb boyutunda dosya yükler. Ben gereksiz dosyaları bileşenden çıkarmama rağmen portable boyutu yaklaşık 100 mb zerinde olmuştur. Ancak buna rağmen program sangi sisteme kurulmuşçasına kusursuz çalışmaktadır.

Açıklama; QuickTime Player'ın normal boyutu 37 mb'dir. AppData, Program Files, Common Files ve System32'ye toplam 250 mb boyutunda dosya yükler. Ben gereksiz dosyaları bileşenden çıkarmama rağmen portable boyutu yaklaşık 100 mb üzerinde olmuştur. Ancak buna rağmen program sanki sisteme kurulmuşçasına kusursuz çalışmaktadır

spoiler-plus.gif
Ekran Görüntüleri

rar şifresi: oguzgs

indirgif.png

http://www.wupload.com/file/1274999791

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.