Appserv Resimli Kurulum Anlatımı

f_and_y

Uzman üye
30 Eyl 2006
1,135
13
istanbul
Öncelikle programı yüklemek için adres verelim.
http://prdownloads.sourceforge.net/a...5.exe?download

Programı bilgisayara indirdik. Peki sonra neler yapacağız ?1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

4.jpgProgramı kurduktan sonra;

C:\AppServ\www\

Bu klasör içine site veya forum dosyalarını koymalısınız.
Daha sonra internet tarayıcınızın adres çubuğuna http://localhost yazarak forum veya sitenizi kurabilirsiniz.
 

sLayEr

Özel Üye
2 Ara 2006
781
5
İstanbul
guzeL payLAsım f_and_y..yanLız bu MySQL bundan önce..Apache veya IIS kurmak görekior..Tabi "php" uZantı SiteLeri göreBilmek içHin.."asp"Lerde SAdeCe IIS'i kurSan oLur neyse ben IIS'in kurıLumunu biraz öZETLim ISS'i Kurmanın 2 yoLu vardır gerci 2'side hemen hemen aynı:))..birinde Boot (windows) CD'sini uygulamanın sonunda takarsınız digErinde iShe CD'yi uyguLamaya Baslamadan önce takarSınz..$imdi iLk oLarak

1.yoL- Ba$LAt==>pRogRaM Eri$iMi we waRsayıLan ayaRLaRı==>WinDows BileşenLerini ekLe kaLdır diorSunzu daha sonra Kar$ıMıza 1 pEncere aÇıLıor oradan İnternet informaiton Service [ISS] i$aretLiyorsunuz iLeri diorsunuZ sonrasında Sizden Boot (windows) CD'sini isteyecektir Cd'yi takıcaksınız ve yuklemeye basLıcaktır..

2. yoL- iSterSenizde Boot' Cd'sini CD-roM'a yErLeşTirir..WiNd0ws biLe$enLeriNi yükLedioRSuNuz..İnternet informaiton Service [ISS]'i SeÇiy0rSunuz..iLeRi diy0rSunuZ..Sonra C:\'nin iÇeriside Inetpub aDınDa bir kLasör oLuşuor..i$the Sizin siteLeriniz o kLasördeki wwwroot kLasöründe yEr aLıcak..
 

TuRKu_GozLuM

Uzman üye
26 Eyl 2007
1,091
22
istanbul
sagol kardes :)

1-emege saygı
2-bir tsk esirgemeyin
3-begendınız arkadasların paylasımlarda haklarınızı verınız
4- +rep esirgemeyiniz
5- hersey gonlunuzce olsun..


Ne MuTLu TuRKuM DiYeNe


solmezkc5oe0ad7.gif
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.