Ar-Ge Yeni Program İstek Hattı

CacaBey

Üye
23 Şub 2021
93
1
@@@@@@@@@@@@
Hala Güzel Mobil Uygulama Bekliyoruz Mobilden Girmek Çok Zor :(
Ayrıca Hala Bir Şey Yapıldığını Görmedim Sadece İstek Var Ortada Program Yok?
 

Rick Grimes

Kadim Üye
4 Şub 2015
5,953
0
TURAN
Merhaba,

Sizin çok basit bir istek olacak ama USB'deki şarkıları karıştırma uygulaması yapabilir misiniz acaba ? Böyle bir uygulama görmedim, yapılırsa çok iyi olur. :)
 

Feqtico

İstihbarat Tim
24 Haz 2020
619
119
Proxy list ile çalışacak bir İnstagram Brute Force aracı çok iyi olurdu. Çünkü TOR kullanan araçlar stabil çalışmıyor ayrıca İp ban sorunu ortadan kalkar.
 
Son düzenleme:

THT SON MESAJLAR

Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.