Ar-Ge Yeni Program İstek Hattı

feartakva

Üye
10 Ara 2020
52
17
Dostum bence Sc Çekme toolu yapılırsa mükemmel olur ama sadece html çeken tooları demioyorum Kolay Gelsin

egemizah

Katılımcı Üye
19 Şub 2021
865
429
Merhaba,

İstek hattını tekrar aktif etme kararı almış bulunmaktayız. Ar-Ge Ekibi tarafından yapılmasını istediğiniz programları aşağıdan belirtebilirsiniz. Tarafımızca değerlendirilip uygun projeler için çalışamalar yapılacaktır.
Hayır olsun hocam tekrardan

trombolol33001

Katılımcı Üye
19 Kas 2021
420
142
18
Merhaba,

İstek hattını tekrar aktif etme kararı almış bulunmaktayız. Ar-Ge Ekibi tarafından yapılmasını istediğiniz programları aşağıdan belirtebilirsiniz. Tarafımızca değerlendirilip uygun projeler için çalışamalar yapılacaktır.
Xss açığıyla ilgili bir tool yapılabilir

60K80RU

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
281
44
VATAN
Merhabalar hocam hayırlı geceler esenlikler dilerim. 3 saniyede bir sürekli ip değiştiren bir program vardı steganos isimli 2-3 sene önce kullanmıştım ama şimdi sanırım pro üyelik istiyorlar geçen indirdim çalışmadı. Böyle bir program yapılabilme şansı var mı? Yani değişme süresi 3 olmaz 5 saniye olur ama dünyanın her yerinde dolaşacak bir program

whitend06

Anka Red Team Direktörü
27 Nis 2020
140
590
Talep SahibiBirim/Üye
Projenin AmacıProje Çözüm Olacağı Sorun Hakkında Bilgi Veriniz.
ProjeProje Detayları Hakkında Bilgi Veriniz.
PlatformWindows/Linux
ZamanTalep Edilen Proje Teslim Süresi

Ar-Ge biriminden yapacağınız talepler için yukarıda belirtilen bilgileri doldurarak post atmanız yeterli olacaktır.
"Ar-Ge Yeni Program İstek Hattı" dışında yapılan istekler değerlendirilmeyecektir.

ERSSE

Katılımcı Üye
6 Kas 2019
465
138
Street
Merhaba,

Mobil T.H.T formu uygulaması

Merhaba,

Masaüstü T.H.T form uygulaması

"KARAHANLI"

Kıdemli Üye
17 Mar 2022
2,614
3,346
Россия
Talep SahibiHarbiye Nazırı Enver/Harbiyeli Enver paşa
Projenin Amacı
Projenin Amacı bir youtube kanalın da görmüştüm steam hesaplarını bu program ile renk deiştebiliyor sarı kırmızı vb gibi aynı zamanda icinde trojan virüs keylogerr ip tespit edici araclar la süslenebilir virüs programları veya defenter tarzı şeyler görmeyecek hayalet gibi calışması gerekiyor tabi
Projebir önerim var albayım bir youtube kanalın da görmüştüm steam kullanıcı niki sarı renkte kullancı ismi ama programın icine yerleştirilmiş bir trojan veya keyloger gibi hic windos defender veya anti virüs programı icindeki virüsleri algılamamalı teşekkür ederim
yerleştirileibir karşıtaki taraf programı acıp steam guard kodunu ve kullanıcı adını girince o hesaplar bizlerin kontrolüne gecmesi diye bir fikir sunuyorum
PlatformWİNDOWS
ZamanZaman Süresi Sınırsız

Son düzenleme:

60K80RU

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
281
44
VATAN
Talep SahibiBirim/Üye
Projenin AmacıProje Çözüm Olacağı Sorun Hakkında Bilgi Veriniz.
ProjeProje Detayları Hakkında Bilgi Veriniz.
PlatformWindows/Linux
ZamanTalep Edilen Proje Teslim Süresi

Ar-Ge biriminden yapacağınız talepler için yukarıda belirtilen bilgileri doldurarak post atmanız yeterli olacaktır.
"Ar-Ge Yeni Program İstek Hattı" dışında yapılan istekler değerlendirilmeyecektir.

Talep Sahibi60K80RU
Projenin AmacıDdos ve Botnet saldırılarında İP gizleme
ProjeSteganos İnternet Anonym programı benzeri 3 sn'de bir ip değiştiren program yapılarak gizliliğe katkı sağlanabilir hocam
PlatformWindows
ZamanSınırsız

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.