Araxis Merge Professional v2009.3713

mecnun_bey

Uzman üye
24 Haz 2007
1,720
0
Karadeniz
2gtta41.jpg

Araxis Merge Professional v2009.3713 | 68 Mb.

Araxis Merge Professional - Görsel dosya karşılaştırma / ve Araxis Klasör senkronizasyonu uygulama birleştirilmesi. Birleştirme kodunu incelemek, kod denetim ve yayın yönetimi için özellikle yararlı bir araç: dosya ve klasör karşılaştırma arasındaki sıkı entegrasyon tanınır kolay ve her kaynak dosyasında her değişiklik, bile kaynak hiyerarşilerin dosyaları binlerce içeren karşılaştırarak inceleme bu. In-yer düzenleme ve benzersiz görsel iki ve üç yönlü dosya / klasör karşılaştırma ve ASCII, MBCS ve Unicode dosyaları içeren metin dosyaları ile yazılım geliştiriciler, ürün açıklaması yöneticileri, web tasarımcıları ve diğer profesyoneller için Birleştir çekici bir seçim yapmak birleştirilmesi. İngilizce, Almanca, Fransızca, Uluslararası İspanyolca ve Çince (Geleneksel ve Basitleştirilmiş) kullanıcı arayüzü dil olarak desteklenir; çevrimiçi yardım çeviri Almanca, Fransızca ve İspanyolca için Uluslararası devam etmektedir. Birleştirme bir Japonca sürümü de kullanılabilir.

Yasal ve yayıncılık profesyonelleri için: anında farklı sözleşme veya el yazması taslaklar arasında her değişiklik belirlemek. Doğrudan açık ve Microsoft Office (Word ve Excel), Open********, PDF ve RTF dosyalarını metin karşılaştırın. Diğer uygulamaları, Microsoft Word (gibi) kopyala metin ve doğrudan yapıştırın bir metin karşılaştırma pencereye.

Yazılım mühendisleri ve web tasarımcıları için, karşılaştırın anlamak ve farklı kaynak dosya sürümlerini birleştirir. İş hızlı ve doğru bir şekilde, ister tek tek dosya ya da kaynak kodunun tüm şubeleri uzlaştırma karşılaştırarak bulunmaktadır. Kullanım üç yönlü karşılaştırma, değişiklikler ile entegre edebilir ve bu bir meslektaşım tarafından yapılan ortak bir ata sürümü. Ftp ile verilen Ftp eklentisi kullanarak düzeylendirme alanı ile bir web sitesi sync.

Yayımı ve kalite kontrol yöneticileri için: Size biliyorum ve her değişiklik anlamak belirli bir sürümü için her dosya için toplam güven vermek için farklı kaynak kodu dalları karşılaştırın. Ürün bültenleri Karşılaştır sadece beklenen dosyaların değiştirilmiş olması belli olması gereklidir. Denetim amacıyla değişikliklerin bir html xml veya rapor oluşturun.

Kodunu inceleme ve denetçiler için: bağlamında her değişiklik, iki veya üç kaynak kodu hiyerarşilerin arasında yapılan tanımlar. Bir HTML veya bulguların XML rapor oluşturun. Yer imleri ve bir dosya veya klasör karşılaştırma için yorum ekleyin, sonra tek bir diğer ekip üyeleri inceleme için e-posta için arşiv dosyası olarak kaydedin.

Diğer kullanıcılar: İster metin dosyaları birden fazla revizyonları ile çalışan veya senkronize (örneğin birden fazla klasör hiyerarşilerin tutmak gerekir arasında masaüstü ve dizüstü bilgisayar makine), Birleştirme Zaman kazanmak yardımcı olabilir ve hızlı ve doğru bir şekilde çalışması için yardımcı olarak hatalarını azaltmak .
Merge is the visual file comparison (diff), merging and folder synchronization application from Araxis. Use it to compare and merge source code, web pages, XML and other text files with native application performance. Directly open and compare the text from Microsoft Office (Word and Excel), Open********, PDF and RTF files. Compare images and binary files. Synchronize folders. Perform code reviews and audits. Work with folder hierarchies containing thousands of files. Merge integrates with many SCM (version control) systems and other applications.

For legal and publishing professionals: instantly identify every change between different contract or manuscript drafts. Directly open and compare the text from Microsoft Office (Word and Excel), Open********, PDF and RTF files. Copy text from other applications (such as Microsoft Word) and paste it directly into a text comparison window

For software engineers and web developers: compare, understand and combine different source file versions. Work quickly and accurately, whether you are comparing individual files or reconciling entire branches of source code. Use three-way comparison to integrate changes made by you, and those made by a colleague, with a common ancestor version. Synchronize a website with its staging area via ftp using the supplied ftp plugin.

For release and quality control managers: compare different source code branches to give total confidence that you know and understand every change made to every file for a specific release. Compare product releases to be certain that only the expected files have been modified. Create an html or xml report of changes for audit purposes.

For code reviewers and auditors: identify in context every change made between two or three source code hierarchies. Create a standalone html or xml report of your findings. Add bookmarks and comments to a file or folder comparison, then save it as a single-file archive for emailing to other team members for review.

Other users: Whether you are working with multiple revisions of text files or need to keep multiple folder hierarchies in sync (for example, between a desktop and laptop machine), Merge could help save time and reduce errors by helping you to work quickly and accurately.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.