Ardamax keylogger 3.9 Download - Serial | MyDewiL *

By Berky

Katılımcı Üye
2 Kas 2012
473
0
3,9 log verimini bıraktı daha dogrusu bende log alınmıyor 4,0 çıktı onu kullanın

NEBULATARSUS

Yeni üye
11 Eyl 2012
4
0
öncelikle teşekkürler ben kendi pc mi izlemek için kurdum ama kayıtları görüntüle dediğimde kayıt bulunamadı diyor. mesela ekran görüntüsünü 30 sn de bir ayarladım 1 dakka sonra bakıyorum kayıt yok yok yazıyor

SeeXeeC

Üye
22 Ağu 2009
54
0
LOCAL SERVİCE
Kardeşim öncelikle eline sağlık kurdum yaptım bir bir yalnız maili test ederken hata verdi geçersiz kullanıcı adı diyor.. Birde merak ettiğim konu ben karşıdaki kişiye bir dosya olarak gönderemezmiyim bunu gönderebilirsem nasıl yapıcam ? Yeniyim çok bilgim yok bilgilendirirseniz sevinirim..

By Berky

Katılımcı Üye
2 Kas 2012
473
0
uzaktan kurulum ile bir server.exe kurabilirsin ardından herhangi bir şekilde kurbana yedir

kvppolat2

Yeni üye
30 Kas 2009
6
0
uzaktan kurulum ile bir server.exe kurabilirsin ardından herhangi bir şekilde kurbana yedir

By Berky 4.0.1 Sürümü Çıktı İndirdim Her Ayarı Yaptım Tes Mail de cok düzgün şekilde geliyor fakat
server.exe oluşturmak için registration key istsiyor onuda ücretli yapmış adam bunu bulamazmıyız registration key ? araştırdım bulamadım da sende varmı key varsa verirmisin teşekkürler

kvppolat2

Yeni üye
30 Kas 2009
6
0
Tamam Gerek Kalmadı Serial i Buldum Oluşturdum install isminde resimli simge olarak yaptım ve arkadasa rar olarak link yapıp attım arkadas cıkarttı masaüstüne ve o dosyayı açtı 5 dk da bir loglargelsin ayarladım 1 saat oldu loglar gelmedi :S

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.